Situacija Alytaus miesto gatvėse – ekstremali

Tokio gausus sniego seniai nematėme, o situacija Alytaus gatvėse, šaligatviuose, parkuose, kiemuose – ekstremali.

Miesto ūkio skyriaus darbuotojų teigimu, miestą prižiūrinčios įmonės dirba nepertraukiamai, pagrindinės miesto gatvės nuolat valomos ir barstomos druska, kad būtų užtikrintas automobilių pravažumas. Daugiausiai dėmesio skiriama toms pagrindinėms gatvėms, kur važinėja viešasis transportas. Taip pat valomos ir visos kitos šalutinės gatvės, ir šaligatviai ir kitos viešos erdvės. Papildomai valomi ir žvyrkeliai.

Šiuo metu miestą prižiūrinčios įmonės esant tokiai ekstremaliai situacijai ir nuolat sningant, gatvių nuvalyti iki asfalto neįmanoma, tačiau nustojus snigti, gatvės bus pilnai nuvalytos.

Prašome daugiabučių namų gyventojų prisidėti prie kiemų įvažiavimų valymo. Kviečiame alytiškius turinčius kastuvus patiems bendruomeniškai nusikasti sniegą savo kiemuose, nelaukiant kol jis ištirps. Net ir labai norint pagelbėti su technika, deja, negalima, nes jai ne tik sudėtinga įvažiuoti į užstatytus kiemus, bet norint užtikrinti tokiu metu kuo saugesnį eismą mieste, visos pajėgos mestos gatvių ir šaligatvių priežiūrai.

Taip pat atliekų vėžėjai informuoja, kad dėl gausiai užsnigtų konteinerių aikštelių ar sudėtingo privažiavimo prie jų gali būti laiku neišvežtos atliekos, todėl gyventojų prašoma kantrybės. Individualių namų gyventojai prašomi konteinerius atkasti ir kaip įmanoma patogiau pastatyti, kad atliekų vežėjas galėtų juos ištuštinti.

Esant blogoms oro sąlygoms svarbiausia – kiekvieno iš mūsų saugumas, tad prašome gyventojų likti namuose, niekur nevažiuoti, jeigu nėra būtinybės.

Nestatykite automobilių šalia didelių medžių – dėl didžiulio sniego kiekio gali neatlaikyti jų šakos ir apgadinti Jūsų turtą.

Ir svarbiausia, prašome vairuotojų ir pėsčiųjų būti atsargiems kelyje, laikytis saugaus greičio ir atstumo!

Vienas komentaras apie “Situacija Alytaus miesto gatvėse – ekstremali

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *