Alytaus metų apdovanojimai: kam skirsime apdovanojimą už nuopelnus verslui?

Ateinančių metų pradžioje Alytaus mieste veikiančių įmonių vadovams bus įteikti Metų geidžiamiausio darbdavio, Socialiai atsakingos įmonės, Efektyvaus verslo, Inovatyvaus verslo ir Originaliausio smulkaus verslo nominacijų apdovanojimai. Kviečiame alytiškius susipažinti su dar dviem verslo kandidatais, pretenduojančiais gauti Alytaus metų apdovanojimus.

Metų efektyvaus verslo pretendentai: UAB „Svenheim“, UAB „Maristika“ , UAB „Stora Enso Lietuva“. Susipažinkime su jais!

Pirmieji pretendentai – UAB „Svenheim“ nominuota už augančias apyvartas, diegiant naujas baldų gamybos technologijas. „Turbūt visi suprantame, kad šiuolaikiniame versle norint pasiekti maksimalų rezultatą resursų efektyvus išnaudojimas tampa vis svarbesnis. Daugelis įmonių turi įsidiegę įvairias sistemas, kurios leidžia analizuoti įmonės veiklos efektyvumą, tačiau tik šių priemonių neužtenka. Labai svarbu, kad kiekvienos įmonės darbuotojai aiškiai suprastų, kokių tikslų siekiama, link kokio tikslo einama ir kur norima būti. Mūsų įmonė dirba labai konkurencingoje Skandinavijos rinkoje. Darbo užmokestis, energetiniai resursai šiuo metu labai stipriai kyla, todėl turime stengtis, kad užsitikrintume saugias pozicijas rinkoje ir galėtume išsaugoti savo klientus. Mūsų planuose – technologinė gamybos linija. Noriu palinkėti, kad ateinantys metai mums būtų dar efektyvesni ir būtų galimybe įsidiegti naujas technologijas“, – teigia UAB „Svenheim“ direktorius Arūnas Visockas.

Antroji nominantė – UAB „Maristika“ už augančias apyvartas, diegiant naujas stiklo gamyboje technologijas.

Trečioji – UAB „Stora Enso Lietuva“ už augančias apyvartas, diegiant naujas medienos apdorojimo technologijas. „Efektyvus verslas visų pirma prasideda nuo komandos – mūsų komanda šiandien profesionali. Ji nusistato realiai ambicingus tikslus ir jų siekia, reaguoja į kiekvieną rinkos pokytį ir paklausos atsiradimą. Efektyvumas kasdien atsispindi veikloje ir veda mus link savų rezultatų ir jie natūraliai auga. Pavyzdžiui, šiemet įsidiegiame drono sistemą, skirtą žaliavai inventorizuoti. Džiaugiamės, kad mūsų komandos užsispyrimas, žinių siekimas ir noras turėti kažką tokio, ko neturi kiti, daro mus išskirtinius ir veda link savų tikslų“, – teigia UAB „Stora enso Lietuva“ direktorius Darius Vaičiukynas.

Kita nominacija – Metų geidžiamiausias darbdavys. Jos nominantai: UAB „Irseva“, UAB „Dzūkijos mediena“ ir UAB „Graanul Invest“. Šios įmonės pagal rekvizitai.lt duomenis mokėjo vieną iš didžiausių vidutinių darbo užmokesčių Alytuje. Susipažinkime!

Viena iš nominantų – įmonė UAB „Irseva“. „Mūsų įmonė jau 15 metų dirba Alytuje ir visoje Lietuvoje. Mes atstovaujame vienam didžiausių Europoje ir pasaulyje motoreduktorių ir pramoninės elektronikos gamintojų. Ši nominacija mums yra labai svarbi. Niekada nesitikėjau, kad pakliūsime į geidžiamiausių darbdavių kategoriją, todėl labai malonu, kad įvertino. Darbuotojų kaita pas mus nedidelė. Darbo sąlygas stengiamės sukurti geras arba labai geras. Kolektyvas jaunas, veržlus, įdomus. Iššūkiai patys įvairiausi, o komandą visada papildome naujais iniciatyviais darbuotojais“, – teigia UAB „Irseva“ direktorius Irmantas Ambraziejus.

Antroji nominantė – UAB „Dzūkijos mediena“

Trečioji – UAB „Graanul invest“. „Pirmiausia norėčiau padėkoti, kad esame šioje nominacijoje. Mes esame didžiausia Europoje granulių gamintoja. Kasdien stengiamės ugdyti darbuotojų profesionalumą, skatiname juos atlyginimais, sveikiname darbuotojus įvairiomis progomis. Siekiame, kad įmonė neprarastų lyderės vardo ir išsipildytų mūsų tolimesnės svajonės. Taip pat ateityje norime įsidiegti naują produkciją“, – teigia UAB „Graanul invest“ tiekimo ir logistikos vadovas Mindaugas Puodžiūnas

Kam bus įteiktas Alytaus metų apdovanojimas už efektyvų verslą ir kas bus nominuotas geidžiamiausiu darbdaviu, priklauso tik nuo Jūsų! Taip pat kviečiame palaikyti ir kitus Alytaus metų apdovanojimų nominantus. Balsavimas vyksta čia: https://bit.ly/2Qvvcu7 iki 2018 m. gruodžio 20 d. Kas bus tie geriausi iš geriausių, sužinosime 2019 m. sausio 11 d.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Panašūs įrašai:
  Prenumeruoti  
Pranešimus apie