Buvusiems Alytaus vicemerams – prastos naujienos iš peticijų komisijos

Alytaus miesto savivaldybės peticijų komisija atmetė peticiją dėl eksvicemerų Valės Gibienės ir Tautvydo Tamulevičiaus sugrąžinimo į buvusias pareigas. Pasak komisijos pirmininkės Gintarės Rimkutės-Merčaitienės, komisijos nariai tokį sprendimą priėmė vadovaudamiesi teisiniais aspektais, ne emocijomis ar ambicijomis. Po peticija pasirašė maždaug 1200 žmonių.

Portalas dzukijosveidas.lt primena, dėl nuverstų Alytaus mero pavaduotojų sugrąžinimo į pareigas liepos pabaigoje internete buvo sukurta peticija ir pradėti rinkti parašai. Peticija „Pasakykime Alytaus miesto griovimui NE!“ buvo adresuota Alytaus miesto savivaldybės merui Vytautui Grigaravičiui ir tarybos nariams.

„Atsižvelgiant į tai, kad iki naujų tarybos rinkimų liko vos pusmetis, tokius veiksmus mes vertiname kaip sąmoningą siekį vardan savo politinių interesų paralyžiuoti miesto gyvenimą, reiškiantį, kad nebūtų priimami jokie sprendimai, ir miestas politinėje arenoje taptų neįgalus. Tai nėra sąžininga politika – tai yra kenkimas miestui“, – buvo rašoma peticijos tekste.

Peticija buvo reikalaujama panaikinti Alytaus miesto savivaldybės tarybos priimtus sprendimus dėl T. Tamulevičiaus ir V. Gibienės atleidimų, prašyta grąžinti juos į Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojų pareigas.

Panašūs įrašai:
1 Komentarai
1 Atsakymai
0 Sekėjai
 
Didžiausią reakciją sukėlęs komentaras
Karščiausias komentatorių susirašinėjimas
2 Komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausi senesni daugiausia balsų
Pranešimus apie
Mankus

Kas buvo pažadėta Alytaus liberalams, kad jie taip operatyviai „išvertė skūrą“ ?

Interesn

Tai vienas jaunas, dar matosi turi smegenu, o kiti abu N.M, ir A.Š. parsidavė labai greitai..