Alytuje skambės „Miauziklų dienos“

Skambančios „Miauziklų dienos“  balandžio 17–20 dienomis kvies alytiškius ir miesto svečius į Alytaus miesto teatrą. Miuziklų gerbėjai turės išskirtinę galimybę per kelias dienas pamatyti tris muzikinius spektaklius, skirtus vaikams ir suaugusiems.

Balandžio 17 dieną, 12 val.  mažieji žiūrovai kviečiami susipažinti su jaukia ir šviesiai oranžine draugystės istorija. Kauno nacionalinis dramos teatras parodys muzikinį spektaklį vaikams „Labas, Lape!“, pagal Evelinos Daciūtės pasaką „Laimė yra lapė“, spektaklio režisierė – Eglė Kižaitė.  „Tai istorija apie draugystę, apie praradimo liūdesį, atradimo džiaugsmą. Apie meilę“, – pasakoja knygelės autorė. Ar iš tiesų laimė gali būti Lapė? Į šį klausimą galėsite atsakyti susipažinę su spektaklio herojais.

Į Alytų atvykstantis Panevėžio muzikinis teatras balandžio 19 d. 18 val. kvies gerai praleisti laiką kartu su Giovanni Battista Pergolesi komiška opera „Tarnaitė – ponia“. Iki šių dienų populiarus italų kompozitoriaus kūrinys statomas įvairiose pasaulio scenose, kartu ir Lietuvoje. Šį pastatymą   režisavo Nerijus Petrokas. Scenoje išvysite pono vaidmenį atliekantį gerai žinomą ir mylimą solistą, Kauno valstybinio muzikinio teatro aktorių bei daugelio tarptautinių konkursų laureatą Liudą Mikalauską, tarnaitės Serpinos vaidmenį atliks Elena Kalvaitytė-Vitkauskienė. Komiška opera pasakoja apie tikrąją mylinčių širdžių, pono Uberto ir tarnaitės Serpinos, paslaptį.

„Miauziklų dienas“ balandžio 20 d. 19 val. vainikuos kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus tezių opera – „Liuterio durys“, pagal Herkaus Kunčiaus libretą. „Mūsų opera keliauja pas žiūrovus, tai modernus ir įtraukiantis kūrinys“, – džiaugiasi kompozitorius Giedrius Kuprevičius. Pasak rašytojo, tezių operoje „Liuterio durys“ mėginama atkurti ne tik Martyno Liuterio laikmečio dvasią, bet ir parodyti svarbiausius jo gyvenimo etapus, lydimus tikėjimo, abejonių, ir žinoma, meilės“.

Pagrindinius vaidmenis operoje sukūrė ryškiausi jaunosios kartos operos solistai – Liudas Mikalauskas (Martynas Liuteris), Rafailas Karpis (Tecelis, indulgencijų prekeivis), Eugenijus Chrebtovas (Vienuolis Juodasis), Tomas Pavilionis (Vienuolis Rudasis), Vilija Mikštaitė (Miestietė) ir kiti. Ypatingas vaidmuo spektaklyje patikėtas chorui – aukštuomenės damas, Tecelio pagalbininkus, miestiečius įkūnija profesionalus ir nuolat veržliais sumanymais stebinantis choras „Vilnius“.  Pravėrus „Liuterio duris“ jūsų laukia intrigų, meilės ir teisybės paieškų kupina drama.

Bilietai į „Miauziklų dienas“ jau parduodami teatro kasoje ir www.tiketa.lt. Daugiau informacijos www.alytausteatras.lt ir Facebook puslapyje.

Alytaus miesto teatro informacija

  Prenumeruoti  
Pranešimus apie