„Alytaus šilumos tinklai“ turi naują vadovą

M. Nevardauskas

UAB „Alytaus šilumos tinklai“ darbą pradėjo naujasis direktorius. Juo išrinktas Mindaugas Nevardauskas.

Mindaugas Nevardauskas turi sukaupęs didelę šilumos ūkio optimizavimo ir sėkmingo valdymo patirtį, yra vadovavęs Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos šilumos tiekimo bendrovėms, pastaruosius 3 metus vadovavo UAB „Tauragės šilumos tinklai“.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas  Jastremskas sakė: „Labai džiaugiuosi, kad už UAB „Alytaus šilumos tinklai“ vairo stojo aukštos kvalifikacijos energetikos įmonių valdymo profesionalas, jis kartu su nauja valdyba prisidės prie sėkmingo šilumos ūkio perėmimo“.

Šių metų vasario mėnesį išrinkta nauja „Alytaus šilumos tinklų“ valdyba, ją sudaro penki nariai, iš jų trys – nepriklausomi. Valdybos pirmininku išrinktas Alytuje gimęs ir užaugęs Mantas Burokas, jis anksčiau dirbo AB „Lietuvos energija“, UAB „Visagino energetikos remontas“, UAB „VAE SPB“ ir AB „Klaipėdos nafta“, o šiuo metu vadovauja „Vilniaus šilumos tinklams“. Savivaldybės administracija į valdybą delegavo Vytautą Jastremską ir Arvydą Povilaitį.

„Nuo praėjusių metų gegužės mėnesio alytiškiai už šilumą moka maždaug trečdaliu mažiau nei ankstesniais metais ir per metus miestas sutaupė per 5 milijonus eurų, – teigė savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas. – Tai rodo, kad einame teisinga kryptimi“.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.