Druskininkai kviečia pasitikti gražiausias metų šventes ir žada prizų lietų

Kalėdų sostinė – Druskininkai – prieš didžiąsias šventes visus nustebins naujomis magiškomis instaliacijomis, kurių dėka vos įvažiavus į kurortą kiekvienas pasijus lyg tikroje kalėdinėje pasakoje.

Žėrinčiomis instaliacijomis papuošta pagrindinė kurorto gatvė, centrinė pėsčiųjų alėja, parkai, Druskonio ežero pakrantė, kurioje praeivių žvilgsnius traukia spindintys medžiai, magiškos burtininkės ir grojančios fėjos, šokėjų iš pasakos pora bei specialiai žiemos šventėms sukurtas išskirtinis kurorto simbolis – trys karūnuotos pušys. Įspūdingą efektą sukuria ir žvilgantys gyvi žiemos fontanai, papuošti žėrinčiomis instaliacijomis-švieselių „vandens srovėmis“.

Jau šį savaitgalį šią Kalėdų pasaką papildys auksu žaižaruojanti profesionalių dizainerių sukurta karališka Kalėdų eglė ir mažųjų kurorto svečių itin mylima prakartėlė su gyvomis avelėmis. Šalia muzikinio fontano suspindės bendruomenės sukurtas daugiau kaip 50-ies originalių eglučių parkas. Kaip atrodys parkas išlieka staigmena iki pat jo atidarymo. Tačiau jau dabar aišku, kad galima tikėtis pačių netikėčiausių sprendimų!

„Kiekvienais metais šventiniam laikotarpiui sugalvojame kažką naujo ir išskirtinio – šiais metais bendruomenės ir verslo pastangomis taip pat sukursime dar neregėtą, originalią šventinę pasaką. Didžiąsias šventes kurortas pasitiks išskirtinai šventiškai pasipuošęs, su gausybe renginių ir atrakcijų – kviečiu visus atvykti į Druskininkus, puikiai praleisti laiką ir įspūdingai pasitikti Kalėdas bei Naujuosius metus“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

O  kokios šventės be dovanų? Druskininkai savo gerbėjams paruošė tikrą kalėdinį prizų lietų: nakvynes viešbučiuose, apsilankymus SPA centruose, vakarienes restoranuose. Norite šių puikių prizų sau ir savo artimiesiems? Jums tereikia įsiamžinti patiems ar įamžinti savo šeimą šventiškai papuoštame kurorte ir nuotrauką iki gruodžio 31 dienos atsiųsti el.paštu foto@druskininkai.lt.

Parašykite komentarą