Alytiškis Romualdas Vaičiūnas tapo pasaulio svarsčių kilnojimo čempionu profesionalų kategorijoje

Praėjusią savaitę, Lenkijos mieste Kalisze vykusiame pasaulio svarsčių kilnojimo čempionate puikiai pasirodė Alytuje asmeniniu treneriu dirbantis Romualdas Vaičiūnas. Į varžybas susirinko daugiau nei 340 atletų iš 26 pasaulio valstybių.

Profesionalų grupėje ilgo ciklo estafetėje, kilnojant 2 x 32 kg svarsčius, Lietuvos rinktinės nariai – Romualdas Vaičiūnas, Justas Optas, Julius Optas ir Dangiras Lukošius – pademonstravo tikrą kovotojų dvasią. Po įtemptos kovos jie įrodė savo pranašumą bei iškovojo pasaulio čempionų titulą. Tai – ne tik aukso medaliai komandos nariams, bet ir didžiulė garbė Lietuvai. „Tai buvo vienos įsimintiniausių varžybų mano sportinėje karjeroje”, – prisipažino R. Vaičiūnas

Puikūs ne tik komandiniai, bet ir asmeniniai Romualdo pasiekimai – rekordas ir 2 sidabro medaliai. 10 minučių rovimo rungtyje jis užėmė 2 vietą. 12 minučių rovimo rungtyje ne tik pelnė dar vieną sidabro medalį, bet ir pagerino asmeninį rekordą – 32 kg svarstį iškėlė net 244 kartus.

Nors ant pakylos Romualdas kilo su šypsena, kelias iki jos buvo kupinas iššūkių. Pasiruošimo laikotarpiu jis tapo dvynukų tėvu, patyrė kryžminių kelio raiščių įplyšimą, nuolat susidurdavo su laiko stoka, tačiau nepraleido nė vienos treniruotės. Per šį laikotarpį sportininkas svarsčio rovimo veiksmu iškėlė daugiau nei 504 708 kg ir atsikratė 7 kilogramų svorio. „Buvo tikrai sunku. Abejonės aplankydavo beveik kiekvieną treniruotę, ypač kai skaudėdavo kelį. Tačiau būtent toks darbas galiausiai atneša laimę, pasitenkinimą ir vidinę pilnatvę”, – dalijosi sportininkas.

Romualdas atvirai pripažįsta – be artimųjų palaikymo šių pergalių nebūtų: „Savo pergales skiriu Jūratei ir sūnums Aidui ir Arūnui – be jūsų šie laimėjimai būtų neįmanomi ir nieko nereikštų!” Jis taip pat dėkoja visiems – nuo artimųjų ir draugų iki sportininkų bendruomenės – kurių palaikymas suteikė jėgų nugalėti skausmą ir nuovargį. Atstovauti Lietuvai, Alytaus miestui ir GYM+ sporto klubui Romualdas vadina ne tik garbe, bet ir gyvenimo pašaukimu. Jo pasiekimai įkvepia visus, kurie tiki, kad neįmanoma galima paversti įmanoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *