Alytuje atsiras diskgolfo parkas

Mažos apimties projektines Alytiškių iniciatyvas laimėjo projektas „Diskgolfo parkas Alytuje“, kurio vertė 24,0 tūkstančių eurų. Mažos apimties projektai, kurių bendra suma turėjo būti iki  25 tūkstančių eurų privalėjo surinkti minimum 264 balsus. „Diskgolfo parkas Alytuje“ sulaukė 332.

Projekto „Diskogolfo parkas Alytuje“ tikslas – Likiškių parko teritorijoje įrengti 18 krepšių diskogolfo parką. Diskogolas – viena sparčiausiai augančių sporto šakų visame pasaulyje, kurį galima žaisti visais metų laikais. Šis sportas tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo vyrams, moterims ir vaikams Tai būtų ne tik puiki pramoga alytiškiams, bet ir lengvas būdas pritraukti turistus.

Šiam parkui privalomas natūralus gamtos reljefas, kalnai, medžiai, vandens telkiniai, nes visa tai sukuria natūralias kliūtis, kurios kiekvieną diskogolfo parką padaro unikaliu. Taip pat Lietuvos diskogolo federacija organizuoja įvairias varžybas, kurios kas metus pritraukia po kelis šimtus dalyvių iš visos Lietuvos ir užsienio šalių, kas padėtų klestėti ir Alytaus turizmui.

Didelės apimties projektai iki 150 tūkstančių eurų vertės ir turėjo surinkti ne mažiau, kaip 527 balsų. Nė vienas iš pateiktų trijų projektų nepasiekė minimalaus balsų skaičiaus, todėl didelės apimties projektų balsavimas pratęsiamas iki liepos 19 d.

Kviečiame Alytaus miesto gyventojus (nuo 16 metų) iki birželio 30 d. balsuoti už Alytiškių iniciatyvas. Balsavimo forma: https://forms.gle/knLicJXfaEHGaNci8

Didelės apimties projektai:

„Atverkime Nemuno grožį alytiškiams ir miesto svečiams“.  
Projekto tikslas – sutvarkyti Nemuno pakrantės atkarpą nuo Juozapavičiaus tilto iki Baltosios rožės tilto. Įgyvendinus projektą atsivertų nuostabūs Nemuno vaizdai miesto gyventojams ir svečiams. Iniciatoriai teigia, kad pašalinus invazinius medžius, krūmus ir įvygdžius projektą daugiau žmonių atrastų šią unikalią vietą. Taip pat planuojama įrengti mažas aikšteles su suoliukais, siekiant suteikti galimybę vietiniams gyventojams ir miesto svečiams mėgautis kraštovaizdžiu į Nemuną.

„Vidzgirio čempionų skveras“.  
Projekto tikslas – įrengti daugiafunkcę sporto ir laisvalaikio erdvę tarp daugiabučių namų Vidzgirio mikrorajone.  Projekto iniciatoriai teigia, kad tarp niūrių daugiabučių trūksta spalvingų erdvių, kurios skatintų aktyvų gyvenimo būdą ne tik mažuosius, bet ir vyresniuosius miesto gyventojus. Daugiafunksinę erdvę siūloma įrengti Kernavės g. tarp 6 ir 8 namų, nes Vidzgirio mikrorajone nėra sporto ir laisvalaikio erdvės pritaikytos visų amžiaus grupių žmonėms.

„Senasis miesto pliažas ir vėl gyvas“.  
Projekto tikslas – atkurti ir išplėtoti pliažo teritoriją, sukuriant patogias poilsio sąlygas. Įrengti šiuolaikiškas sėdėjimo ir poilsiavimo vietas bei rekreacines zonas ant pliažo šlaito. Pliažo atkūrimas išsprestų apleistos Nemuno pakrantės ties Lelijų g. 51 problemą. Projekto iniciatoriai teigia, kad jie siekia sukurti erdvę, kuri leistų miesto gyventojams ir turistams mėgautis gamta. Taip pat kultūriskai tai būtų svarbus traukos objektas, kadangi būtų atkurtas istorinis pliažas, kuriame 1975 m. laiką leido ne viena garsi Alytaus miesto asmenybė.

Vienas komentaras apie “Alytuje atsiras diskgolfo parkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *