Alytaus rajono garbės piliečio regalijos įteiktos Arvydo Šeškevičiaus dukterėčiai

ARSA nuotr.

Šeštadienį Dauguose vykusios Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo) ir Tautiškos giesmės dienos šventės metu tradiciškai buvo įteiktos ir Alytaus rajono garbės piliečio regalijos – ženklas, ženklo miniatiūra bei liudijimas.

Iškilmingos ceremonijos metu šiemet Alytaus rajono garbės piliečio vardą pelniusio prof. dr. Arvydo Šeškevičiaus (po mirties) apdovanojimą atsiėmė dukterėčia Daiva Pušinaitienė.

Profesoriui A. Šeškevičiui Alytaus rajono garbės piliečio vardas suteiktas už reikšmingą indėlį į Lietuvos mediciną ir socialinę slaugą, paliatyviosios pagalbos kūrimą, Simno miesto istorinės atminties puoselėjimą, Lietuvos ir Alytaus krašto vardo garsinimą. Jis – ir daugybės knygų apie savo gimtąjį kraštą autorius.

Profesorius A. Šeškevičius – iškili Simno asmenybė, žymus kardiologas, paliatyviosios pagalbos pradininkas mirė eidamas 84-uosius gyvenimo metus. Liepos 5 dieną buvo jo 85-osios gimimo metinės, jis palaidotas Simno kapinėse. Šią dieną A. Šeškevičiaus atminimą gėlėmis ant kapo pagerbė Alytaus rajono savivaldybės vadovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *