Į Alytų atvyksta Argentinos kolektyvas „Nemunas“: surengs lietuviškų dainų koncertą ir ir tango pasirodymą

Jau birželio 26-ąją Alytuje išskirtinį pasirodymą surengs vienas geriausių kolektyvų Lotynų Amerikoje – daugiau kaip pusšimtį narių vienijantis Argentinos sostinės Buenos Airių lietuvių liaudies dainų ir šokių ansamblis „Nemunas“. Atlikėjai dalyvaus šiemet 100-ąją jubiliejų mininčioje Lietuvos dainų šventėje, o iki tol koncertuos įvairiuose šalies miestuose, tame tarpe ir Alytuje.

„Nemuno“ pasirodymo programą sudarys dvi dalys: lietuviškų tautinių dainų koncertas ir argentinietiško tango šokiai.

„Alytaus laukia labai gražus ir prasmingas nemokamas renginys. Norime, kad jubiliejų mininčios dainų šventės proga dainuotų visa Lietuva, ne tik Vilnius“, – sako argentiniečių viešnage Dzūkijos sostinėje besirūpinančio Alytaus kultūros centro liaudies dainų ir šokių ansamblio „Dainava“ prezidentas Romualdas Ambroževičius bei priduria, jog visi „Nemuno“ kolektyvo nariai dainuoja lietuviškai, nors kalbėti lietuviškai nemoka.

Įvairiose pasaulio šalyse daug koncertuojantis Buenos Airių lietuvių liaudies dainų ir šokių ansamblis „Nemunas“ Alytuje viešės birželio 25-27 dienomis ir, pasak R. Ambroževičiaus, teks pasirūpinti jo narių viešnage (apgyvendinimu, maitinimu, užimtumu, transporto išlaidomis).

„Kreipiuosi į visus alytiškius, verslininkus, įmonių vadovus, fizinius asmenis. Prisidėkite, kas galite, prie šio renginio, kad jį galėtų nemokamai pamatyti visi alytiškiai ir miesto svečiai. Dosniausi rėmėjai bus pakvieti į bendrą vakaronę ir galės asmeniškai pabendrauti su „Nemuno“ nariais bei vadovais“, – sako R. Ambroževičius.

Norintys prisidėti prie koncerto, gali kreiptis telefonu +370 618 39098 arba el. paštu romasdainava14@gmail.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *