Garbės piliečių regalijas atsiėmę lazdijiškiai Jurkevičiai: pagalba savo kraštui ir jo žmonėms – pareiga ir malonumas

Ypač iškilmingas „Pasienio fiestos“ momentas kasmet yra Lazdijų rajono savivaldybės Garbės piliečių regalijų įteikimas nusipelniusiems Lazdijų krašto žmonėms. Šiemet jis išskirtinis tuo, kad Garbės piliečių regalijos įteiktos ne tik reikšmingais savo darbais garsiems, bet ir gausaus rajono žmonių būrio gerbiamiems bei mylimiems verslininkams – Danutei ir Petrui Jurkevičiams.

Lazdijų miesto parko estradoje skelbiama regalijų įteikimo ceremonija. Jų atsiimti kviečiami Danutė ir Petras Jurkevičiai. Gausiai susirinkusiems šventės dalyviams ir svečiams pristatomi Lazdijų rajono savivaldybės garbės piliečių nuopelnai.

Danutė ir Petras Jurkevičiai 1997 metais Lazdijuose sukūrė verslą, kuriame sėkmingai dirba visa Jurkevičių šeima. Šešios parduotuvės, kuriose dirba per 100 darbuotojų – Lazdijų rajono gyventojų – yra aukštos darbo kultūros ir mėgstamos pirkėjų.

Ypatingi šios verslininkų šeimos nuopelnai Lazdijų krašto kultūrai: ilgamečiai renginių, įvairių kūrybinių veiklų rėmėjai bei puoselėtojai. 35-erius metus abu šoka tautinių šokių kolektyve „Lazdija“, o šią vasarą dalyvaus jau 9-oje Lietuvos dainų šventėje. Nuo jaunystės puoselėdami kultūrą ir suprasdami jos reikšmę, nuolat remia ir finansiškai palaiko renginius, festivalius ir menines veiklas. Niekada neatsisakantys padėti Danutė ir Petras Jurkevičiai tapo vienu svarbiausių kultūros ramsčių įvairioms Lazdijų krašto bendruomenėms ir įstaigoms.

Danutė Jurkevičienė tris kartus apdovanota „Verslo sparnų“ apdovanojimu, Laisvės Angelo apdovanojimu už nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei. Jai įteiktos net kelios Lietuvos Respublikos Seimo padėkos už verslo plėtrą. Moteris išrinkta Lazdijų rajono savivaldybės metų žmogumi bei apdovanota ženklu „Atrask save Lietuvoje“.

„Džiaugiuosi turėdama garbę įteikti šias ypatingą pripažinimą reikiančias regalijas žmonėms, palikusiems Lazdijų krašte ryškius savo gerų darbų pėdsakus. Ačiū, Birute ir Petrai, kad Jūsų dėka Lazdijų kraštas per 26 metus, kai čia veikia jūsų įmonės, tapo ne tik ekonomiškai stipresnis, bet ir dvasiškai turtingesnis dėl jūsų labdaringos veiklos ir paramos kultūrai“, – sakė įteikdama Garbės piliečių regalijas Danutei ir Petrui Jurkevičiams savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Dėkodama už ypatingą šeimos įvertinimą, D. Jurkevičienė akcentavo, jog visuomet jaučianti didelį malonumą ir pareigą padėti Lazdijų krašto žmonėms ir prisidėti prie šio krašto kultūros puoselėjimo bei auginimo, o garbingas įvertinimas yra didelis įpareigojimas dar daugiau stengtis dėl Lazdijų krašto, jo žmonių bei kultūros.

Naujieji Lazdijų rajono savivaldybės garbės piliečiai sutikti gausiais Pasienio fiestos dalyvių aplodismentais. Po regalijų įteikimo ceremonijos juos pasitiko glėbiai sveikinimų, šiltų apkabinimų, jūra gėlių.

Vienas komentaras apie “Garbės piliečių regalijas atsiėmę lazdijiškiai Jurkevičiai: pagalba savo kraštui ir jo žmonėms – pareiga ir malonumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *