Vasarą beveik 2 tūkst. Alytaus miesto vaikų pramogaus stovyklose 

Alytaus miesto mokinių laukia turininga vasara – ją beveik 2 tūkst. vaikų leis dvidešimt penkiose stovyklose.

VšĮ „Robotikos akademija“ liepos 10–rugpjūčio 23 d. 4–11 m. vaikus kviečia į savaitės trukmės stovyklas „Aš „Pasaulio gelbėtojas“, „Aš – technologijų kūrėja“, „Aš – kosmoso tyrinėtojas“, „Aš – žaidimų mylėtojas“ ir „Aš varžybų valdovas“.

MB „Mano akademija“ dviračių sportui neabejingų 7–12 m. vaikų liepos–rugpjūčio mėnesiais lauks „Kids on bikes“, anglų kalba ir žygiai dviračiu „Ką žinai apie pasaulio šalis“ stovyklose.

Šokti mėgstantys 6–12 m. vaikai kviečiami į laisvosios mokytojos Rūtos Karkauskaitės-Ivanauskės organizuojamą stovyklą „Rūta Fitness“, kuri vyks liepos 8–12 d.

Smagiai praleisti laiką, pasportuoti ir susirasti naujų draugų birželio ir liepos mėnesiais vyksiančiose stovyklose vaikus kviečia MB „Linksmoji edukacija“, jaunieji šauliai, SK „Dziudo simba“, tris stovyklas organizuojantis keliautojų būrys „Vedlys“ ir Alytaus krepšinio akademija. Visos išvardytos stovyklos yra finansuojamos tėvų lėšomis.

Į aštuonias mokyklų lėšomis finansuojamas stovyklas mokinius šią vasarą pakvies Vidzgirio ir Dzūkijos mokyklos,  Šv. Benedikto, Jotvingių ir Putinų gimnazijos, Likiškėlių, Šaltinių progimnazijos ir „Vilties“ mokykla-darželis. Nemokamose stovyklose laukiami Putinų gimnazijos ir Panemunės progimnazijos mokiniai.

Smagi ir įspūdžių kupina vasara nusimato ir socialiai remtiniems Alytaus miesto vaikams. Jie gerų emocijų patirs pramogaudami birželio–liepos mėnesiais Panemunės ir Likiškėlių progimnazijų, Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos, Visuomeninės organizacijos (asociacijoje) specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ asociacijos „Margirio“ sporto ir rekreacijos klubo organizuojamose stovyklose.

Šešioms vaikų stovykloms finansuoti Alytaus miesto savivaldybė iš 2024 m. biudžeto skyrė 39,0 tūkst. Eur.

Visą informaciją apie vaikų vasaros stovyklas rasite https://alytus.lt/lt/svietimas-1/vasaros-poilsio-organizavimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *