„Alytaus šilumos tinklai“ ragina atsisakyti popierinių sąskaitų

Alytus – vienas tų didžiųjų miestų, kuriame popierinių sąskaitų klientams pateikiama daugiausiai. Kaune jų skaičius sudaro apie 33 proc., Klaipėdoje – apie 55 proc., Šiauliuose ir Panevėžyje – apie 65 proc.

Kiekvieną mėnesį bendrovė „Alytaus šilumos tinklai“ savo klientams pateikia per 20 tūkst. sąskaitų. Didžioji dalis jų, net 78 proc., yra popierinės, iškeliauja paštu. Taigi, bendrovė ragina alytiškius atsisakyti popierinių sąskaitų.

„Atsisakius popierinių sąskaitų spausdinimo, prisidedama prie gamtos tausojimo – mažėja medienos bei energijos išteklių, reikalingų popieriui apdirbti, naudojimas. O didžiausias poveikis popierinių sąskaitų mažinimui – tai bendrovės sąnaudų sąskaitų formavimo ir pristatymo mažinimas. Pažymėtina, jog sąskaitų pateikimo išlaidos yra įtraukiamos į šilumos kainą, tad vartotojai gali prisidėti prie šių sąnaudų sumažinimo“, – sako bendrovės „Alytaus šilumos tinklai“ komercijos direktorė Kristina Pivarauskienė.

Vienas iš elektroninių sąskaitų pateikimo būdų yra platforma „Viena sąskaita“. Jos patogumas yra tas, jog čia pateikiamos sąskaitos yra konsoliduojamos kartu su bendrovių „Dzūkijos vandenys“ bei „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ sąskaitomis.

Norėdami atsisakyti popierinių sąskaitų klientai turėtų apie tai „Alytaus šilumos tinklus“ informuoti telefonu – 8 700 55510 arba elektroniniu paštu klientai@alytausst.lt.

Vienas komentaras apie “„Alytaus šilumos tinklai“ ragina atsisakyti popierinių sąskaitų

  1. Apmoket visas saskaitas nepakanka pinigu-tai siuskit pastu,o mes spresim kada ir už ka moket! Daugelis internetu nesinaudoja ir banke pinigu nelieka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *