„Topsport A lygos“ kovos – ne už kalnų: Alytaus „Dainavą“ papildė nauji žaidėjai

Maksymas Maksymenko (kairėje) ir Ignas Kružikas

Naujam „Topsport A lygos“ sezonui prasidedant prie Dzūkijos futbolo komandos „Dainava“ prisijungė patyręs centro gynėjas iš Ukrainos Maksymas Maksymenko ir puolėjas bei krašto saugas Ignas Kružikas.

„Džiaugiamės naujais veidais komandoje. Maksymas yra patyręs žaidėjas, kaupęs patirtį skirtingose lygose. Tikimės, kad jo prisijungimas pridės mūsų komandai pasitikėjimo, patirties, kurios mums taip trūko praėjusiame sezone. O Ignas Kružikas tikrai sustiprins mūsų komandą. Tai jau nemažai patirties sukaupęs futbolininkas, kuris mums pridės daug kokybės atakuojant, išpildant atakas“, – sakė „Dainavos“ vyr. Treneris Sergejus Kuznecovas.

33 metų centro gynėjas M. Maksymenko gali pasigirti tarptautine karjera. Pradžioje jis žaidė Sonecko „Šachtar“ jaunimo komandoje, vėliau – Moldovijos Tiraspolio „Tiraspolio“ ir Latvijos Jūrmalos „Spartaks“ komandose. Paskutiniu metu atstovavo „Larisos“ komandai, kuri rungtyniauja antroje Graikijos superlygoje.

25 metų I. Kružikas jau sukaupęs nemažai patirties. Praėjusį sezoną jis žaidė Rumunijos antroje lygoje su Mierkuria-Čuko „Miercurea Ciuc“ komanda. Nuo 2015 metų jis atstovavo Vilniaus „Žalgirio B“, „Riterių B“ komandoms. 2019 metų sezone kartu su „Vilniaus“ komanda, kuri žaidė pirmoje lygoje, jis pelnė net 16 įvarčių. 2020 m. I. Kružikas prisijungė prie „Panevėžio“ komandos, kur praleido du sezonus ir laimėjo LFF taurę bei LFF supertaurę. Tuomet jis per 46 rungtynes pelnė 5 įvarčius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Vėliau naujasis dainavietis persikėlė į Kauno rajono „Hegelmann“ komandą.

Futbolininkas buvo kviečiamas atstovauti Lietuvos jaunimo U-21 bei Lietuvos vyrų futbolo rinktinėms.

„Topsport A lygos“ sezoną DFK „Dainava“ pradės jau kovo 3 d. 13 val. rungtynėmis su Vilniaus „Žalgirio“ komanda. Rungtynės vyks Marijampolės futbolo manieže.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *