„Ronino“ sportininkai įrodė – pergalės sugrįžta į Alytų

Šį savaitgalį įvyko didžiausias kikbokso turnyras šalyje – „WAK-1F“ Lietuvos čempionatas, kuriame dalyvavo keli šimtai sportininkų iš Baltijos šalių. Tarp čempionato dalyvių – ir visiems puikiai žinomų Lietuvos sporto klubų „Cunamis“, „Faiteris“, „Fightersland“, „Sparta“ bei kitų sportininkai.

Alytaus sporto klubo „Roninas“ kovotojai šiame čempionate ne tik dalyvavo, bet ir galingai triumfavo.

Michailas Zuievas, kuriam finalinėje kovoje teko susitikti su varžovu iš sporto klubo „Sparta“, užėmė pirmąją vietą. Viso čempionato metu buvo galima pastebėti, jog Michailas yra stipriai techniškai patobulėjęs, kas ypač išryškėjo trečiame finaliniame raunde. Pastarasis ir lėmė Alytaus sporto klubo „Roninas“ atstovo pergalę.

Gustas Gulbinas čempionate užėmė antrąją vietą. Vos antrą kartą savo talentą į ringą iškėlęs kovotojas demonstravo įspūdingus įgūdžius. Nors G. Gulbinui ir teko pripažinti priešininko iš sporto klubo „Cunamis“ pranašumą, jis tapo antruoju geriausiu Lietuvos kikboksininku savo svorio kategorijoje.

Kajui Šoliūnui, užėmusiam antrąją vietą, tik finalinėje kovoje teko pripažinti priešininko pranašumą. Nepaisant pralaimėjimo, K. Šoliūno pasirodymas įrodė, jog kovos dvasia ir atkaklumas išlieka nepakeičiamais elementais kiekvieno kikbokso entuziasto kelionėje.

Po sunkių ir intensyvių kovų aukščiausią rezultatą pasiekė Edgaras Klimkevičius. Jo finalinė kova su sporto klubo „2vilkai“ atstovu buvo kone epinė. Po trijų raundų, kurie buvo akivaizdžiai palankūs Edgarui, ir vėliau vienam iš teisėjų suklydus, buvo skelbiamas ekstra raundas. E. Klimkevičius jame parodė savo pranašumą, iškovojo aukščiausiąją vietą ir tapo Lietuvos čempionu. Tai buvo tikras mūšis, kuriame nugali tik stipriausi.

Dalius Muzikevičius šiame turnyre pasisėmė vertingos patirties ir užsitikrino antrąją vietą, taip tik patvirtindamas Alytaus sporto klubo „Roninas“ veiklos kokybę ir sportininkų tvirtybę.

„Džiaugiuosi visais kovotojais, kurie perlipo per save ir nuo ankstyvo ryto buvo alkani – ne tik maisto, bet ir kovų bei pergalių atžvilgiu. Tik užlipęs ant aukščiausios pakilos supranti, dėl ko lieji prakaitą salėje, – po „WAK-1F“ Lietuvos čempionato kovų kalbėjo „Ronino“ treneris Donatas Butrimas.

Sveikinu Edgarą ir Mickhailą su nuostabiomis pergalėmis ir aukščiausiais pasiekimais. Kiti nors ir neužlipo ant aukščiausios pakilos, jiems teko vieta šalia, tačiau tai yra aukštos antrosios vietos. Labai džiaugiuosi, kad nei vienas mūsų sportininkas neliko be medalio. Mes esame komanda ir kartu mes galime labai daug.

Džiaugiuosi visais sportininkais kartu ir kiekvienu atskirai – iš klaidų pasimokom, o po pergalių neužmiegam. Kiekvienas iš mūsų kovotojų įrodė ne tik fizinį pasirengimą, bet ir vidinį atkaklumą, kuris yra būtinas kiekvienam tikram kovotojui.

Šie rezultatai yra tik pradžia mūsų kelio, mes dar turime labai daug darbo, bet su tokia komanda tikrai galime pasiekti didelių dalykų. Dėkoju visiems už palaikymą ir tikimės toliau džiaugtis sėkmėmis kartu“.

Anot D. Butrimo, Alytaus sporto klubo „Ronino“ sportininkų pasiekimai ne tik didina sporto klubo žinomumą, bet ir garsina miesto vardą. Turnyro kovų metu buvo galima išgirsti iš trenerių bei sportininkų, jog tokių gabių sportininkų iš Dzūkijos sostinės jau seniai nebuvo, po eilės metų pergalės sugrįžta į Alytų.

Sporto klubo „Roninas“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *