TOP 3 pasimatymų vietos Dzūkijoje

Viename gražiausių Lietuvos regionų – Dzūkijoje, netrūksta įvairių lankytinų vietų, nuo pažintinių takų iki miestų ar miestelių su sava istorija. Meilės dienos proga pateikiame TOP 3 vietas pasimatymas, kurias būtina aplankyti su savo antrąja puse Dzūkijoje.

Baltosios rožės tiltas. Čia galite išmėginti kaip stipriai mylite savo antrąją pusę, nes ant aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tilto meilę galima išmatuoti metrais pagal graikų filosofo Aristotelio išskirtas 6 meilės rūšis.

Tilto pradžioje jūs rasite lentelę, kuri padės pasirinkti meilės metrų skaičių. Jums tereikės savo mylimą žmogų nunešti pasirinktą atstumą ir taip įprasminti savo meilę. O jeigu norite ją užtvirtinti, tuomet tilto pabaigoje rasite rožėlių širdelę ant kurios galėsite užkabinti spynelę su savo inicialais.

Meilės legendų takas Druskininkuose. Šalia „Grožio šaltinio“ yra pastatytas paminklas „Karūna“, kuris simbolizuoja pačią ryškiausia Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istoriją Lietuvoje. Keliaujant Nemuno pakrante jūs taip pat galite išvysti įsimintiną Meilės salos panoramą. 3-jame dešimtmetyje į šią salą galima buvo pakliūti tiltu per Nemuną, čia veikė populiarus paplūdimys. Joninių metu jaunimas pindavo vainikus ir jeigu paleidus į vandenį jie susidurdavo tuomet merginai ir vaikinui būdavo lemta būti drauge. Dabar ji tapusi Druskininkų botaninių draustiniu.

O jeigu nuo „Grožio šaltinio“ Nemuno pakrante eisite priešinga puse, tuomet prie Nemuno ir Ratnyčėlės santakos prieisite Lenktą tiltelį, kuris spinduliuoja ypatinga aura. Čia jaučiamą magišką atmosferą nori pajausti ir jaunavedžiai, todėl vestuvių metu šioje vietoje jie sutvirtina meilės saitus.

Žiežulio pažintinis takas. Trumpam pasivaikščiojimui skirtas takas įsikūręs Varėnos miestelio pakraštyje šalia Žiežiulio ežero. Trijų kilometrų take galėsite pabėgti nuo civiliazacijos.

Takas apsuptas pušynu, smėlio kalvomis, čia taip pat rasite sutvarkytą infrastruktūrą, žaismingas atokvėpio vietas. Galėsite pasijausti lyg pasakoje, nes  įrengiant šį taką buvo remtasi pasaka apie milžiniškus grybus.

Linkime, nepamirškite, kad romantiškumu spinduliuojančiose pasimatymų vietose yra svarbiausia jūsų meilė ir santykis. Mylėkite ir būkite mylimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *