Alytaus gimnazistai tarptautiniame projekte „matuojasi“ architekto profesiją

Iš Kaune vykusio tarptautinio STYM projekto „Design. Engineer. Construct (DEC) Lithuania“ tarpinio darbų pristatymo Alytaus Putinų gimnazijos gimnazistai grįžo pilni įspūdžių ir gerų emocijų.

Ten dvi gimnazijos komandos pristatė savo unikalias „Gyvybingos Kauno geležinkelių stoties“ idėjas su išskirtinėmis Laikinosios sostinės traukinių stoties vizijomis, potencialių pastatų eskizais, nestandartiniais infrastruktūros sprendimais.

Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakultetas tarptautinį STYM projektą „Design. Engineer. Construct (DEC) Lithuania“ rengia jau trečiąjį kartą, o Putinų gimnazijos gimnazistai jame dalyvauja antrus metus iš eilės. Komandoms padeda ruoštis technologijų mokytojas Mantas Kazakevičius, karjeros specialistė Jolanta Kocimienė ir direktoriaus pavaduotoja Neringa Babijonienė.

Šiemet projekte „Design. Engineer. Construct (DEC) Lithuania“ iš viso dalyvauja 18 komandų – iš Alytaus Putinų gimnazijos, Kauno „Saulės“ gimnazijos, KTU inžinerijos licėjaus, Vilniaus Žemyno gimnazijos bei Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijos.

Moksleiviai projektuoja atnaujintą geležinkelio stotį Kaune, galvodami kaip ją pritaikyti naujai „Rail Baltica“ geležinkelio linijai per Lietuvą.

Projekto finalas – gegužės mėnesį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *