Alytaus jaunimo parko renesansas tęsiasi: atsiras tvenkinys

Renesansą pastaraisiais metais išgyvenantis ir įvairaus amžiaus alytiškių pamėgtas Alytaus jaunimo parkas netrukus turėtų dar labiau pasikeisti – jame atsiras tvenkinys su patogia, laisvalaikiui pritaikyta infrastruktūra. Tokia žinia ketvirtadienio vakarą socialiniame tinkle Facebook pasidalino Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

„Tikriausiai visi Jaunimo parke apsilankantys alytiškiai atkreipė dėmesį į žiemą–vasarą šlapią daubą. Tai drėgna ir gana klampi vieta, kuri nepuošia mūsų Jaunimo parko, todėl nusprendėme šią vietą išvalyti, atlikti reikiamus darbus ir įrengti ten tvenkinį, – rašė Dzūkijos sostinės vadovas.

Aplink sukursime poilsio zoną, kurioje gyventojai galės ramiai leisti laiką, iškylauti įsitaisę ant žolytės, o kam norėsis patogumo, galės prisėsti ant suolelių ir pasigrožėti aplinką puošiančia augmenija. Manau, karštą vasaros dieną bus galima ir atsivėsinti įbridus į vandenį“.

Pasak N. Cesiulio, šis projektas bus įgyvendinamas Europos Sąjungos lėšomis, o paruošiamieji darbai prasidės jau netrukus.

Vienas komentaras apie “Alytaus jaunimo parko renesansas tęsiasi: atsiras tvenkinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *