Bardas Romas Naidzinavičius kviečia alytiškius į dainų vakarą

Viešpatie, koks gerumas –

Dar pagalvoja ruduo

Ir nusigręžęs užmiega

Vėsioj krištolinėj šarmoj.

 

Tarp neatpažįstančių žmonių,

Praplaukiančių ryto laiveliais.

Tarp melancholiškų melodijų,

Sklindančių iš estradų.  (Jurgis Kunčinas)

 

Dainų autorius ir atlikėjas Romas Naidzinavičius lapkričio 16 d. 17 val. kviečia visus miestelėnus į savo autorinių dainų vakarą Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2). Skambės jautrios melodijos, kurių dalis yra „užaugintos“ Romui gyvenant ir kuriant Alytuje.

Apie atlikėją: Dainas rašo nuo 1975 metų. Pirmieji muzikiniai, kūrybiniai, koncertiniai bandymai buvo klasėje ir kultūros namuose per šokius. Vėliau studijuojant Šiaulių universitete prasidėjo savęs ieškojimas kūryboje ir taip vyro gyvenime atsirado dainuojamosios poezijos žanras.
Muzikiniai projektai, pasiekimai: Bardų plokštelė „Dabar kai galima“. 1986 m. Respublikinio pilietinės dainos festivalio laureatas. 1986 m. „Debiutai“ diplomantas. TV muzikinės laidos – „Debesėlio pasakos“ ir „Muzika ir poezija“. Įvairių respublikinių festivalių dalyvis. Muzika vaikų spektakliui „Skersgatvio pasaka“. Vaikams dainelių knygelė „Visiems viena kregždutė“.
Keletą metų yra organizavęs Alytuje dainuojamosios poezijos festivalį „Pilnaties atspindžiai“. Paskutinieji darbai Kaune – suorganizuotas koncertas „Rugpjūčio skliaute“, „Kauno Bardai Kaunui“, „Bardų Kalėdos“.

„Manau dar turiu sudainuoti ir sukurti daug gražių dainų bei padovanoti klausytojams malonių gyvenimo akimirkų“, – teigia bardas ir kviečia jaukiai praleisti rudens vakarą dainuojamosios poezijos apsuptyje.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *