Meras R. Malinauskas: Jūra Druskininkuose bus!

Kelis kartus Vokietijoje, po kartą Šveicarijoje, Austrijoje bei JAV šiemet lankęsis ir dirbtinių bangų baseinų technologijomis domėjęsis Druskininkų savivaldybė meras Ričardas Malinauskas antradienį socialiniame tinkle Facebook pasidalijo žinute: „Jūra Druskininkuose bus!“.

„Giedras ir saulėtas dangus, + 30, smėlio kopos ir palmės, 2 metrų aukščio bangomis skriejantys banglentininkai, baro terasoje laiką linksmai leidžianti kompanija, ant gultų ramiai knygas skaitantys poilsiautojai – šis vaizdelis ne iš kelionės. Tai – būsima druskininkiečių ir kurorto svečių kasdienybė, jūra po stogu su surfingo (banglenčių) bangų baseinu“, – savo paskyroje rašė R. Malinauskas. Esą šį būsimą projektą jis jau aptaręs ir su užsienio kompanijos „White Water West“ ekspertais.

Anot kurorto vadovo, tikslas – šalia žiemos komplekso Snow Arena įkurti unikalų vandens ir pramogų centrą, kuriame būtų baseinai, poilsio oazės, padėlio aikštelės, akrobatinis slidinėjimas, alpinizmo sienos, paplūdimys, jūra, kitos pramogos ir vienintelis Europoje ištisus metus veikiantis bangų baseinas po stogu, skirtas vis labiau populiarėjančio banglenčių sporto mėgėjams ir profesionalams, su reguliuojamais bangų aukščiais, formomis ir dažniu. Tie, kurie svajoja išmokti plaukti banglente, galės tai padaryti Druskininkuose, tie, kurie jau moka – galės tobulinti įgūdžius 2 metrų aukščio bangose, o tie, kurie ieško ramaus poilsio galės nuo gultų ar baro terasos grožėtis nuostabia pakrante.

„Su projektuotojais diskutavome dėl techninių klausimų, energetinių sąnaudų, net Lietuvos klimato ypatumų – projektuojant tokį išskirtinį pramogų kompleksą labai svarbu net mažiausios detalės. Su komanda aplankėme ne vieną bangų baseiną užsienyje tam, kad galėtume įvertinti, kas padaryta gerai, o ką, mūsų akimis, būtų galima tobulinti. Norime, kad Druskininkų jūra atitiktų aukščiausius standartus“, – socialiniame tinkle mintimis dalijosi R. Malinauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *