Maisto atliekų konteinerius turintiems, bet jų nenaudojantiems gyventojams siunčiami pranešimai

Gyventojams, neištraukiantiems ištuštinimui maisto atliekų konteinerių, jau išsiųsti pranešimai, kurių tikslas – priminti apie kiekvieno atliekų turėtojo pareigą laikytis atliekų tvarkymo taisyklių ir naudotis maisto atliekų konteineriais bei rūšiuoti maisto atliekas.

Kilus klausimų, norint patikslinti informaciją dėl konteinerių naudojimo, prašome užpildyti užklausos formą https://www.aratc.lt/klausk-pranesk-ivertink/. Atsidariusiame lange pasirinkite poziciją „Kita“. Paklausime prašome nurodyti mokėtojo kodą ir konteinerio numerį – juos rasite atsiųstame pranešime.

Primename, kad visas biologiškai skaidžias atliekas būtina rinkti atskirai, o miestų ir miestelių gyventojai, kuriems išdalinti maisto atliekų konteineriai, privalo atskirai rinkti visas maisto ir virtuvės atliekas: popierinius rankšluosčius, servetėles, arbatos ir kavos ir tirščius, filtrus bei pakelius, vaisių ir daržovių lupenas, nuopjovas, žieves, kiaušinių lukštus, riebaluotą popierių, sodo ir daržo atliekas, naudojimui netinkamus maisto produktus, žuvies, mėsos kaulus.

2 komentarai apie “Maisto atliekų konteinerius turintiems, bet jų nenaudojantiems gyventojams siunčiami pranešimai

  1. Kur aš tai mačiau? Aaa, buvo kažkada įstatymas, kad jeigu turi automobilį bet juo nesinaudoji, nedraudi(nes nesinaudiji), tai tavo automobilį išregistruoja. Dabar gi kiti proto bokštai nusprendė, kad užėjus sunkmečiui ir žmonėms vis sunkiau įperkant maistą, reikia juos paraginti visgi rasti lėšų įsigyti maisto kuriuo jie “pašertų” jų konteinerius. Čia normalu? Ar tai kad neišmeti maisto yra nusikaltimas? Ar tai reiškia kad žmonės meta maistą kitur? Tą dar reikia įrodyti, o ne “manyti”, “galvoti”, “įtarti”. To tikrai neužtenka. Tuos kurie negerai daro, reikia bausti, kai pagausit. Bet pulti visus per spaudą vien dėl to kad jūs kažką manot . . . . Žemas lygis. Bet šita giminių prieglauda tokia jau yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *