„Wolves“ sezono uždarymo šventėje – žaidimai, dovanos ir Ironvyto koncertas

„Wolves“ krepšinio klubas kviečia debiutinį sezoną aistringai komandą palaikiusius Alytaus miesto ir regiono krepšinio mylėtojus į susitikimą su komandos žaidėjais, treneriais, vadovais ir klubo ambasadoriais.

Renginio, kuris įvyks Alytaus kultūros centro amfiteatre, klubas padėkos fanams, savanoriams, partneriams – visiems, kurių dėka pirmasis sezonas tapo įsimintinu.

Į amfiteatrą susirinkusių krepšinio mėgėjų lauks įvairūs nuotaikingi žaidimai, kuriose bus galima pasivaržyti su komandos atstovais bei ambasadoriais ir laimėti „Wolves“ prizų, pripučiamas batutas jauniausiems, pokalbiai su krepšininkais ir klubo ambasadoriais, maisto ir gėrimų furgonėliai.

Nebus apsieita ir be visą sezoną „Wolves“ rungtynėse žiūrovų labiausiai laukto „Marškinėlių lietaus“.

Renginio metu jame apsilankę krepšinio mėgėjai galės nusifotografuoti, pasikalbėti ir gauti krepšininkų, trenerių bei ambasadorių autografus.

Sezono uždarymo renginį vainikuos „Wolves“ ambasadoriaus Vytauto Medinecko – Ironvyto solinis koncertas.

Ironvytas yra puikiai šalyje žinomas repo muzikos atlikėjas, išleidęs 5 solinius albumus ir per 50 video klipų. Kultūrizmu ir sunkiąja atletika užsiimantis reperis propaguoja sportą ir sveiką gyvenimo būdą, yra puikiai žinomas kino pasaulyje, nuolat filmuojasi Lietuvos kine ir serialuose, dalyvauja įvairiuose TV projektuose.

„Wolves“ sezono uždarymo šventė Alytaus kultūros centro amfiteatre įvyks birželio 6 d., 18 val. Renginys – nemokamas.

BC „Wolves“ informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *