Edukacinio kino savaitė „Dainavoje“ – visiems mokiniams: nuo pradinuko iki abituriento

Antrus metus iš eilės prieš vasaros atostogas kino teatras „Dainava“ regiono moksleivius ir visus besidominčius kinu kviečia į Edukacinio kino savaitę. Šiais metais ji organizuojama gegužės 29 – birželio 2 dienomis.

Specialiai sudarytoje edukacinių filmų programoje atrasite įdomius filmus ir patiems mažiausiems ir patiems vyriausiems moksleiviams. Žiūrėdami filmus mokomės skaityti ir suprasti judančius vaizdus, pažinti pasaulį, mąstyti, kelti klausimus ir diskutuoti. Filmai ir edukaciniai užsiėmimai apims tokias ugdymo sritis kaip pasaulio pažinimas, meninis ugdymas, infomacinės technologijos, psichologija ir pan.

„Tikimės, kad tiek moksleiviai tiek pedagogai dar labiau atras edukacinį kiną kaip puikią priemonę pažinti tiek kiną, tiek būdą diskutuoti aktualiomis temomis pasitelkus kino edukaciją. Taip pat džiaugiamės šių metų naujiena, kad moksleiviams kino edukaciją kino teatre „Dainava“ jau galima aplankyti ir per Kultūros paso programą“, – sakė kino teatro „Dainava“ direktorė Simona Butrimienė.

Filmų programoje surasime filmų apie draugystę, jausmus, bendruomeniškumą, paliesime ir tokias temas kaip patyčios, tėvų skyrybos, negalia ir pan. Kviečiame aplankyti ir tokius filmus laisvalaikiui kaip „Undinėlė“ ar „Žmogus – voras: aplink multivisatą“. Į filmus kviečiame ne tik moksleivių grupes, ir ir visus žiūrovus, kuriuos sudomins siūlomi filmai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *