Atkakliose rungtynėse „Dainava“ iškovojo tašką

Daug jėgų pareikalavusiose septinto turo rungtynėse DFK „Dainava“ su „Šiauliais“ sužaidė lygiosiomis 0:0 (0:0) ir iškovojo tašką.

Susitikimas prasidėjo aktyvesniais Šiaulių komandos veiksmais dainaviečių aikštės pusėje, bet artėjant pirmojo kėlinio viduriui žaidimas išsilygino. Tiesa, pirmas pavojingas smūgis atliktas buvo prie Alytiškių vartų, kai 20 minutę varžovų pasiųstas kamuolys praskriejo šalia V. Šarkausko ginamų vartų.

Savo progą 27 minutę turėjo ir „Dainava“. Deja, bet  iš toli smūgiuotas O. Abdulallahi kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Antras kėlinys prasidėjo aktyviomis DFK „Dainava“ atakomis. 52 minutę po A. Radčenko atlikto smūgio nuo varžovų atšokusį kamuolį iš baudos aikštelės prieigų šalia vartų paleido S. Sorokin.

64 susitikimo minutę pavojingą epizodą sukūrė ir „Šiaulių“ komanda. Laimei, D. Ramanovskyj perdavimas į dainaviečių baudos aikštelę adresato nepasiekė ir kamuolys skriejo šalia vartų.

72 susitikimo minutę „Dainavos“ sirgalių tribūnomis nuvilnijo nusivylimo atodūsis. A. Baftalovskij tolimas šūvis skriejo šalia „Šiaulių“ vartų.

Jau po kelių minučių veiksmas persikėlė į dainaviečių aikštės pusę, bet čia puikiai gynyboje galva sužaidė K. Kramens.

89 minutę šiauliečiai atlikto tolimą baudos smūgį. Laimei, kamuolys atsimušęs į vartų skersinį skriejo už aikštės ribų.