Kovo 11-oji Alytaus rajone – su gera nuotaika ir Simno kermošiumi

„Sveikinu visus su kiekvienam lietuviui brangia diena – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo švente! Kviečiu ją linksmai, nuotaikingai švęsti čia, Simne, kur gilios istorinės kovų už Nepriklausomybę tradicijos”, – taip šeštadienį į Alytaus rajono gyventojus ir gausų būrį svečių kreipėsi savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Alytaus rajono savivaldybė Kovo 11-osios proga surengė tradicinę, jau 24-ą kartą organizuojamą pavasario šventę – Simno kermošių.

Renginys prasidėjo šv. Mišiomis už Lietuvos nepriklausomybę Simno bažnyčioje, vėliau persikėlė į Simno miesto aikštę, kur vyko mugė, savo gaminius pristatė tautodailininkai, amatininkai, ūkininkai. Buvo galima išbandyti laimę loterijoje, dalyvauti šmaikščiuose konkursuose, pasimokyti lietuvių liaudies šokių, pažiūrėti gatvės vaidinimų.

 

Šventės dalyviams koncertavo populiari popmuzikos grupė „Čilinam“ su žinomais atlikėjais Deivydu Zvonkumi, Mariumi Jampolskiu ir Stanislavu Stavickiu-Stano, taip pat – Alytaus rajono savivaldybės Kultūros centro grupė „Bent“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *