Alytaus kolegija įteikė diplomus bendrosios praktikos slaugytojams bei informacinių sistemų studentams

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas kartu su kolega – miesto savivaldybės meru Nerijumi Cesiuliu dalyvavo Alytaus kolegijos studentų diplomų įteikimo šventėje. Ceremonijoje taip pat dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys, kolegijos tarybos narys Marius Jasaitis.

Mokslo baigimo pažymėjimai įteikti 45-iems bendrosios praktikos slaugos ir 5-iems informacinių sistemų bei informacinių sistemų technologijų studijų programų absolventams. Birželio mėnesį diplomus gaus dar 115 kitų programų studentų.

Alytaus rajono savivaldybės vadovas A. Vrubliauskas pasveikino absolventus ir jų artimuosius, džiaugėsi, kad pasirinktos specialybės yra labai reikalingos žmonėms, linkėjo rasti savo kelią ir  vietą gyvenime, darbinėje veikloje.

Meras dėkojo ir Alytaus kolegijos vadovams bei dėstytojams už dalykišką bendradarbiavimą su savivaldybėmis, nes tik realiai žinant specialistų poreikį galima lanksčiai modeliuoti studijų programas, o mokslą baigusiems absolventams užtikrinti būsimas darbo vietas.

Kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius sakė, kad ketvirtojoje bendrosios praktikos slaugytojų bei informacinių sistemų studentų laidoje mokėsi jaunimas iš 18-os Lietuvos savivaldybių, keletas jaunuolių iš užsienio.  Visi jie turėjo galimybę atlikti praktiką Alytaus miesto ir rajono įstaigose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *