Česlovas Daugėla: „Jaučiu, kad antras turas bus!“

Neslėpsiu, į rinkimų sūkurį leidausi turėdamas daugybę dvejonių ir klausimų sau, ar verta, ar reikia, ar daug yra manimi tikinčių, nes praeities šešėliai vis tik gali padaryti savo didelį juodą darbą. Bet galiausiai pasiryžau eiti iškelta galva, nusiteikęs būti visiškai atviru, kad ir kokie akmenys į mane būtų svaidomi, kad ir kokių klausimų sulaukčiau. Žinote, likau maloniai nustebintas, kiek daug palaikymo sulaukiu. Kai kurie net įsitikinę, kad antrasis rinkimų turas bus su manimi.

Susitikimuose su rinkėjais manęs klausia ne tik apie mano teistumą, nulaužtus reikalus, bet ir išgirstu žmonių priekaištų dabartiniams valdantiesiems, kurie per visą kadenciją taip ir nesugebėjo išgirsti alytiškių. Žmonės yra labai protingi, domisi, kas dedasi jų mieste ir ne vienas jų tikino pavargę nuo piarinimosi, kuris realios naudos miestui taip ir neatnešė. Realus naudos gavėjas tėra vienas asmuo.

Buvo tokių, kurie priėję spaudė man ranką ir su nostalgija dalijosi prisiminimais, kai Alytus mano meravimo metu – cituoju – „kilo lyg Feniksas iš pelenų“ ir linkėjo laimėti mero rinkimus.

Ačiū jiems už tai. Tai labai motyvuoja tiek mane patį, tiek visą mano komandą. Esame pasiryžę grąžinti mūsų Alytui augančio miesto statusą, jo identitetą, kultūrą ir pilną miestą gyventojų šurmulio!

Kovo 5 dieną kiekvienas atlikime savo pilietinę pareigą balsuoti, o balsą atiduokime tik gerai apgalvoję savo pasirinkimą, įvertinę kandidatų kompetencijas, nes nuo to priklausys, koks mūsų Alytus bus ateinančius ketverius metus ir net dešimtmečius!

Aš balsuosiu už 18 numeriu pažymėtos partijos „Laisvė ir teisingumas“ sąrašą! Linkiu ir Jums pasirinkti atsakingai!

Politinė reklama bus apmokėta iš politinės partijos „Laisvė ir teisingumas“ rinkiminės sąskaitos. Užs. Nr. 2023-02-23/01.

3 komentarai apie “Česlovas Daugėla: „Jaučiu, kad antras turas bus!“

  1. Su Laura Prienu ligoninėje su marškiniais kuriuos nešioja “laimingi” žmonės pas kuriuos rankos už nugaros surištos marškiniais 😀 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *