Dalius Sinkevičius: su dvejomis partijomis, darančiomis ydingus Alytaus gyventojams sprendimus, debatuoti neturiu apie ką

Ačiū alytiškiams, Alytaus senjorams, kurie statėte miestą, kurie suteikėte mums galimybę šiame mieste augti, gyventi, džiaugtis ir mylėti. Jums aš esu dėkingas.

Per 30 nepriklausomybės metų dvi partijos, pasikeisdamos valdė mūsų Alytų ir per tą laiką praradome beveik pusę miesto gyventojų, didžiąją dalį verslo, miestą formuojančios įmonės užsidarė arba yra ant bankroto ribos, apie švietimo sistemą, medicinos paslaugų prieinamumą ir ARATC teikiamas paslaugas ir kainas, jau net nenoriu ir kalbėti.

Šiandien mes susirinkome diskutuoti, debatuoti apie miesto ateitį. Bet aš norėčiau atsigręžti į praeitį ir dabartį.

Čia yra mano minėtų dviejų partijų atstovai, kandidatuojantys į merus.

Kalbėti apie ateitį tezėmis, lozungais ir sparnuotomis frazėmis yra jūsų seniai naudojama partinė praktika. Todėl norėčiau kalbėti apie vakar ir šiandien nuveiktus darbus.

Lėšų nerandam aikštelėms, kiemams sutvarkyti, mokytojų padėjėjams, negebam sutvarkyti eilių poliklinikoje, bet gyventojų pusę milijono eurų skirti vienam UAB‘ui – rankeles pakėlėte puikiai. Ir šiuos ydingus Alytaus gyventojų atžvilgiu sprendimus darote kiekvieną dieną.

Todėl su jumis debatuoti neturiu apie ką, nes aš dėl viso to jus kaltinu.

Politika – tai yra tarnyste miestui, aš tarnavau kariuomenėje, aš žinau, kas tai yra.

Todėl sėkmes jums debatuose, debatuokite apie ateitį, o aš, jei alytiškiai manimi pasitikės, pabandysiu ištaisyti jūsų klaidas.

Politinio komiteto „Už Alytų“ kandidatas į Alytaus miesto savivaldybės merus Dalius Sinkevičius

Politinė reklama bus apmokėta iš politinio komiteto „Už Alytų“ PK rinkiminės sąskaitos. Užs. Nr. 2023-02-20/01

5 komentarai apie “Dalius Sinkevičius: su dvejomis partijomis, darančiomis ydingus Alytaus gyventojams sprendimus, debatuoti neturiu apie ką

  1. Man tai panašu į mokinuką, kuris nepadarė namų darbų ir kažkaip reikia pasiteisinti mokytojai. Katinas namų darbus sudraskė, pelė nunesė ar panašiai 😉 visiškas statytinis, už jį rašo kalbas, o jis neturi jokios įdėjos miestui. Tai turi nevykusiai teisintis. Graudu.

  2. P. Sinkevičiau, nekišk čia kariuomenės, tu dabar jai tik gėdą darai. Ir tarnauji dabar visai ne miestui, o už pinigus vaizduoji kandidatą. Tu esi nupirktas statytinis, kuris net neplanuoja tapti meru. Išėjai iš debatų, nes ten reikia be iš anksto paruošto teksto kalbėti, kas tau labai sunkiai sekasi. Tavo užsakovų tikslas maksimaliai sumenkinti dabartinio mero įvaizdį (o kartu ir dabartinės tarybos daugumos), kad jis nebūtų išrinktas jau pirmame ture. O antrame ture jau vienysis visokie grigaravičiai, laurutės ir kiti panašaus plauko veikėjai, kur jau rinkėjų aktyvumas gali būti mažesnis ir žaidimas jau 50/50. Daliau, tu esi „naudingo idioto” vaidmenyje, kuriam patikėta drabstytis šūdais į visas puses kiek tik įmanoma. Jei tokia rinkimų taktika būtų sėkmę garantuojanti, tai pats Pačėsas tai darytų, kuris beje yra nepalyginamai iškalbingesnis ir politiškai ženkliai labiau patyręs nei tamsta. Dėl to kivaizdu, kad šūdų drabstytojas po rinkimų bus pats išmestas į mėšlyną, o jei korta paeis, tai gal kokį simbolišką postą gaus. Daliau, jei tavyje liko nors kruopelytė tos karininkiškos garbės, nustok būti politine kekše

  3. Net nuo lapuko jam sunku nuskaityt. O su tų pačių partijų nariais dirba savivaldybės Etikos komisijoj. Kur komisijoj nieko rimto iš jo.. Paskui srovę plaukia, gal ir nesuvokdamas, kas vyksta? Vėl Už Alytų lyderis Tomas apsijuokė tokį į merus išstatydami kandidatuot. Kur Už Alytų palaikydavo valdančių sprendimus, kol per kadenciją suplaukė apie milijonas paramos krepšiniui remti. Kur anas komandą kaip savo pardavęs, gal primiršo? Kad garbingai savivaldybės įdėtus ponigus po pardavimo gražint savivaldybei, o ne psčiam.. Ir test cirkus per miesto vakdymą. Lyg visi alytiškiai būt kvaili?

  4. Kad šitas kolegijos studentas jos tikrai nebaigs … jei skolos nuo pirmo kurso ir ciut iš lapo savo biografija paskaito tai jam oratoriu būti tik geriausiu atveju miesto centriniame WC kad bernai kraštu neapmyziotu 😉 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *