Česlovas Daugėla: „Nuo bičiulystės su Kongu apsvaigęs meras Alytų siekė įstumti į Putino draugų kišenę?“

„Panašu, kad per tuos ketverius metus Nerijus Cesiulis taip ir nesuprato, ką veikia mero kėdėje”, – sako Česlovas Daugėla.

Artėjant savivaldos rinkimų finišo tiesiajai, per ketverius metus nieko doro investicijų srityje taip ir nenuveikęs bei dėl galimų milijoninių investicijų galvą pametęs dabartinis Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis griebėsi šiaudo – išskėstomis rankomis savo kabinete priėmė galimą investuotoją ir net sukirto rankomis dėl galbūt būsimos bičiulystės tarp Alytaus ir gerais ryšiais su Putinu besididžiuojančio Kongo. Susidomėjusius bendradarbiavimu su Kongu verslininkus net pakvietė kreiptis į savivaldybės Verslo skyrių.

Išgirdęs tokį faktą, net krūptelėjau. Į galvą atėjo vienintelė mintis: „Ar jis išprotėjo?! Ar jis supranta, ką daro?!“.

Bandydamas suprasti, kas iš tiesų įvyko, svarsčiau, kad galbūt žmogus nesidomi geopolitine situacija ir nežino, kad Kongas glaudžiais ryšiais yra siejamas su mirtį Ukrainoje sėjančiu Putinu. O juk šitaip meras piarinosi pats veždamas paramą Ukrainai!

Pabandžiau apsvarstyti kitą versiją – per ketverius metus investicijų srityje nieko doro nenuveikusiam merui taip galvą apsuko milijoninių investicijų galimybės, kad jis per daug nė nemąstydamas suskubo spausti ranką proputiniško Kongo atstovui, kuris kadaise, pasirodo, buvo Alytaus kolegijos studentas, o Cesiulis tuo metu dirbo kolegijoje.

Bet šiandien po vietinėje žiniasklaidoje išpublikuoto mero pasiaiškinimo dėl kilusio ažiotažo visai suglumau. Kiek cinizmo savyje turi Nerijus Cesiulis, drįsdamas akivaizdžiai meluoti alytiškiams?! Jis sako, kad „Nieko nežadėjome ir nieko neketiname“. Esą šis susitikimas buvo tik pažintinis ir neįpareigojantis nei politiškai, nei ekonomiškai.

Tai kam iš viso švaistyti laiką ir susitikinėti su tuo, kas ir taip aišku, kad jokios naudos miestui ne tik neatneš, bet ir mūsų miestui užtrauks didžiulę gėdą tarptautinėje arenoje?! Jau geriau savo laiką būtų išnaudojęs sprendžiant po „Alytaus infrastruktūros“ ir Suaugusiųjų mokyklos likvidavimo darbų netekusių alytiškių problemas, mat per pastaruosius ketverius metus žadėjęs tūkstančius naujų darbo vietų, meras savo rankomis kaip tik jų daugybę sunaikino.

Maža to, ciniškame pasiaiškinime – dar daugiau melo: esą meras sulaukė prašymo iš Alytaus kolegijos priimti jų buvusį užsienio studentą iš Afrikos, nenurodant nei atstovo šalies, nei jo vizito tikslo. Nors šauk, bet netikiu! Kam tada reikalingi vicemerai, patarėjai? Kokį vaidmenį tada atlieka jie? Meras turi užsiimti kur kas svarbesniais darbais, o ne tokiais jokios naudos miestui neatnešančiais niekais! Juk dirbant tokiais metodais ir miestą parduot įmanoma!

Dar vienas mero pasiaiškinimo perlas – atsiet Alytus ir taip jau turi užtektinai miestų-partnerių. Štai čia ir viskas pasakyta apie Alytaus miesto su tokiu meru ateitį – naujų partnerių nebus, kas reikštų, kad ir investicijų mums nebereikia. Nu tokio trumparegiškumo dar reikia paieškot!

Visa tai perskaičius, yla išlindo iš maišo – tai tebuvo eilinis Cesiulio bandymas prieš rinkimus pigiai pasipiarinti, apgauti alytiškius, kad mūsų miesto laukia dar vienos milijoninės, tik vargu, ar eilinį kartą realios investicijos, tūkstančiai menamų darbo vietų, o po rinkimų visa tai – garantuoju – subliūkštų kaip muilo burbulas. Tik, deja, alytiškiai nėra tokie kvaili, o pigūs mero triukai nepavyko!

Panašu, kad per tuos ketverius metus Nerijus Cesiulis taip ir nesuprato, ką veikia mero kėdėje!

Politinė reklama bus apmokėta iš politinės partijos „Laisvė ir teisingumas“ rinkiminės sąskaitos. Užs. Nr 2023-02-10/01

 

 

8 komentarai apie “Česlovas Daugėla: „Nuo bičiulystės su Kongu apsvaigęs meras Alytų siekė įstumti į Putino draugų kišenę?“

  1. Kas čia daros su garbaus amžiaus ir posrus užėmusius savo laiku politikais? Kokios baimės iš nereikšmingų situacijų, kur galutinai bendradarbiavimus tvirtina taryboj? Netinka, netvirtina ir problemų nėra. Vietoj, kad pirmiau per tarybą sorest, rėkalojas į viešumą. O rimtų dalykų nesprendia net pirštu parodžius. Štai trečiadienį Etikos komisija svarstė siūlymą test pačių nutrauktą anksčiau tyrimą Nr.KPPn-16 įvertinant paaiškėjusias naujas aplinkybes, kad nelikt landų be atsakomybės kaip kriminalinio lygio po kių asmens duomenimis slopint neįtinkančius, per komentarus juos įžeidinėjant, slopinant, kad kiti bijotų, didintis netiesioges įtakas miesto valdyme. Per ką patys dalis tarybos narių bijodami užsidarė nuo komentarų viešindami metines ataskaitas ir dar šaipis dėl to vieni iš kitų, pats meras epizodais privengia šių intrigų. Ir ereliai vėl išsigando. Čia vėl anekdotas, Kongo išsigando.. Iš kur tas baikštumas? Iki rinkimų dar kelios savaitės, idėjų stygius. Gi nuprotėt gali nuo savo fantazijų?

  2. Na gėda ir skaityti, Česlovai. Manai visi pamiršo kokių darbų kvailų ir pats nuveikęs buvai?

  3. nu balsuokit dalbajobai už daugelas kuris firmas subankrotino ar kokius Cicėnus su degančiom žiurkem .😁😁😁

  4. Nuvylei, Česlovai. Kažkokių blusinėjimų rašliava. Galva žila, o darbų apimtys nulinės. Greitu laiku būsi panašus į Albiną K.

    1. Dėl Albino K., iki šiol nėra kam prisipažint, kas nutrauktam teisėsaugos nutrauktam tyrime Nr.03-2-00215-17 nustatyta rašinėti žeidinėjantys komentarai, alytiškiui palietus aerodromo- orlaivio sasajas. Tik paslėpta po moters namų ir darbo kompais, atsisakė duot parodymų. Nors nuo tokios leksikos net teismo salėj Alytaus teismo civ. byloj Nr.2-952-292/2017 tarybos narys S.Leonavičius alpinėjo prieš alytiškį ir po tabletės šiaip taip savo kojom išėjo. Ir nors išsityčiojo, vienok teisėja netaikydama politikui reikalavimų alytiškiui skyrė prie 3 tūkstančio ieškinio, kad nedryst liest politikui nepstogių trmų ir visi Alytuj bijotų domėtis aerodromo- orlaivio temom. Kodėl nuo virš 100 ha aeeodromo, kur vertė apie 40 milijonų, nėr kam mokesčių mokėt? Kodėl dėl kelių skraidyklių pustuščią aerodromo laikė. Pasprinkit Alytaus atsilupėliai nuo ubago minimalios pensijos likučių per ieškinius. Dar daugiau intrigas teskit vieni prieš kitus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *