Rezultatai nemeluoja: ARATC – patikimiausių šalies įmonių sąraše

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras – patikimiausių Lietuvos TOP įmonių sąraše. Verslo stabilumą patvirtina Rekvizitai.lt  diplomas, kuriame pažymima, kad įmonė plėtoja skaidrų verslą, puoselėja finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Griežtus „TOP įmonė 2022″ kriterijus atitinka tik 6% Lietuvos įmonių.

„Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras džiaugiasi ir didžiuojasi, būdamas Lietuvos TOP įmonių sąraše. Šis diplomas – tai ne tik ekonominio verslo patikimumo bei stabilumo įvertinimas, bet ir motyvuojantis įpareigojimas būti atsakingais partneriais, atliepti darbuotojų ir visuomenės lūkesčius“, – sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius  Algirdas Reipas.

TOP ĮMONĖS 2022 – tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *