Kremenčuko vardu siūloma pavadinti būsimą skverą Alytuje

Posėdžiavusi Alytaus miesto savivaldybės Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams parinkimo komisija svarstė klausimą dėl miesto partnerio  Ukrainoje Kremenčuko vardo suteikimo.

Komisija nutarė svarstymui su visuomene dėl pavadinimo Kremenčuko vardu teikti beveik hektaro dydžio žemės sklype planuojamą steigti skverą prie Naujosios ir Raudonkalnio gatvės sankryžos. Jis būtų kuriamas priešais Alytaus sporto ir rekreacijos centrą kitoje Naujosios gatvės pusėje.

Savo pritarimą arba nepritarimą skverui tokiu pavadinimu galite pareikšti balsuodami čia: https://bit.ly/3wTIYJQarba savo nuomone išsakydami elektroniniu laišku adresu vilma.kalendauskaite@alytus.lt Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriui iki šių metų kovo 1 dienos.

Su Ukrainos miestu Kremenčuku Alytaus miesto savivaldybė bendradarbiauja nuo 2017 metų. Kremenčuko miesto parke yra Alytaus vardu pavadinta alėja. Abiejų miestų sportininkai, jaunieji atlikėjai, menininkai ne kartą su vizitais lankėsi vieni pas kitus, per pastaruosius metus į Kremenčuką iš Alytaus iškeliavo kelios humanitarinės pagalbos siuntos.

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Kremenčuko vardu siūloma pavadinti būsimą skverą Alytuje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *