Rūšiavimo centruose pakuočių atliekos iš įmonių priimamos nemokamai

Nuo šių metų gruodžio 1 dienos visuose Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro rūšiavimo centruose (didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse) iš įmonių, sudariusių atliekų pridavimo į rūšiavimo centrus sutartis, plastiko, popieriaus, stiklo bei medinių pakuočių atliekos priimamos nemokamai.

Pagal ARATC direktoriaus įsakymu patvirtintus atliekų priėmimo ir apdorojimo rūšiavimo centruose įkainius minėtoms pakuočių atliekoms nuo šiol taikomas nulinis tarifas.

Norint pristatyti didesnį pakuočių kiekį (200 kg ar daugiau), dėl jų priėmimo reikėtų iš anksto susiderinti su rūšiavimo centro darbuotoju telefonu ar el. paštu. Kontaktus rasite  https://www.aratc.lt/kontaktai-rusiavimo-centrai-2/

Primename, kad šienainio plėvelė nepriskiriama prie pakuočių!

Raginame įmones atsakingai tvarkyti savo atliekas, naudojantis rūšiavimo centrų paslaugomis.

Iš gyventojų atliekos (išskyrus automobilinį plastiką ir sunkiasvorių automobilių bei industrinės technikos padangas)rūšiavimo centruose priimamos nemokamai.

Į rūšiavimo centrus reikia vežti didelių gabaritų pavojingas, statybų, remonto ir kitas atliekas, kurios netelpa į rūšiavimo konteinerius arba kurių mesti į šiuos konteinerius negalima.

Informaciją apie rūšiavimą rasite https://www.aratc.lt/atlieku-tvarkymo-atmintine/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *