Alytaus politikoje formuojasi dar vienos skyrybos: opozicinę frakciją palikti planuoja Valė Gibienė

Aiškėja, kad artimiausiu metu Alytaus miesto taryboje formuojasi dar vienos skyrybos – tarybos narė Valė Gibienė turi planų palikti opozicinę frakciją „Alytaus piliečiai“ ir darbą taryboje toliau tęsti prisijungusi prie valdančioje koalicijoje šiuo metu esančių konservatorių frakcijos. konservatorių frakcijos seniūnas Andrius Jučas patvirtino, kad toks susitarimas išties įvykęs, tačiau paties V. Gibienės prisijungimo fakto dar nėra ir tai galutinai paaiškėti turėtų artimiausiame tarybos posėdyje.

„Kol kas faktas neįvykęs ir nežinome, ar tikrai įvyks. Įvykęs tik preliminarus susitarimas“, – teigė A. Jučas, linkėjęs aiškaus sprendimo sulaukti artimiausiame tarybos posėdyje.

Ar V. Gibienė turi planų su Alytaus konservatoriais dalyvauti ir artėjančiuose savivaldos rinkimuose, ar ji bus sąraše ir kurią vietą jame užims, A. Jučas apie tai kalbėti dar nenorėjo.

Susisiekti su pačia V. Gibiene nepavyksta.

Jeigu ši žinia pasitvirtins, tai reikš, kad opozicinės „Alytaus piliečių“ frakcijos taryboje neliks.

Kokie bus tolesni šio politinio judėjimo planai ir kokios priežastys lėmė netrukus oficialiai įvyksiančias „Alytaus piliečių“ frakcijos skyrybas, kol kas kalbėti nesiryžta ir pačios frakcijos „Alytaus piliečiai“ pirmininkas Vytautas Jastremskas, sakęs, kad komentarus teiks tik po oficialių sprendimų ir procedūrų.

Neoficialiais „Dzūkijos veido“ duomenimis, ši politinė jėga artėjančiuose savivaldos rinkimuose neturi jokių ambicijų, kaip ir planų iš viso juose dalyvauti, todėl ir toliau aktyviai dalyvauti politikoje norintys šio politinio judėjimo nariai priversti ieškoti kitų kelių tą padaryti.

Panašūs įrašai:

4 komentarai apie “Alytaus politikoje formuojasi dar vienos skyrybos: opozicinę frakciją palikti planuoja Valė Gibienė

  1. Kaip nesugeba rimtų problemu sprest, kas tarybos posėdis mada- perbėga vieni pas kitus tokie pat nuliai- ir Alytaus kaime kaip didžioji politika vadinasi. Tradiciškai po piliečiais įrodė šioje kadencijoje, kad žalio suvokimo apie savivaldą neturi. Nors anoj kadencijoj užėmė aukštus postus, pasirodo nesivokė ką daro ir kas gaunas. Sėkmės cirkintis, kitiems rinkimams dar negatyvesni. O štai pagal tarybos išimtinę kompetenciją paaiškint alytiškiams, kiek paskolų ir kodėl silpnas darbas per es paramos projektus, kodėl pilnai miesto labui neįveiklinti galingi pramonės parko ir aerodromo potencialai, nėra kam. Patvirtona, vyrauja oligarchinis- policinis valdymo metodas. Jaučias pagal jų mentalitetus.

  2. Buvo baisi darbinykė, tiek daug miestui gero nuveikė, tiek problemų išsprendė, prost nepamainoma politikoje:)
    O jei rimtai, tai tokiais perbėgėliais-parsidavėliais dėl šiltos vietos, dėl įsidarbinimo, dėl žlungančio verslo ir t.t. tik šlykščiuosi. Jei ne politika, būtų ir dirbusi kažkur kaime 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *