Alytuje – kibernetinio saugumo ir IT technologijų naudojimo mokymai

Kviečiame į Kibernetinio saugumo ir IT technologijų naudojimo mokymus. Juos ves VU, Kauno fakulteto lektorė dr. Renata Danielienė, turinti kibernetinio saugumo, IT mokymų, skaitmeninių įgūdžių mokymo programų ir sertifikavimo testų kūrimo patirties, šiuo metu VU Kauno fakultete dėsto studijų programos „Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga“ studentams ir yra VU Kauno fakulteto Kibernetinio saugumo tyrimų grupės vadovė.

Platesnė informacija apie lektorę patalpinta registracijos į mokymus formoje.

Registracijos į mokymus nuoroda: https://inx.lv/redirect/vL3U

Mokymų potemės: Pagrindinės e-saugos žinios. Socialinė inžinerija: kas tai yra, kaip atpažinti ir apsisaugoti. Tapatybės vagystės ir jų pavyzdžiai. Sukčiavimo (anlg. Phishing) pavyzdžių nagrinėjimas (kokie phishingo žinučių požymiai, nagrinėjami pavyzdžiai). Kompiuterių ir išmaniųjų įrenginių saugumas. Šnipinėjimo programos, kaip jos įdiegiamos kompiuteryje naudotojui „nežinant“ (nagrinėjamas pavyzdys).

Kaip apsisaugoti nuo galimų virusų ir įsilaužimo. Kompiuterių ir išmaniųjų įrenginių saugumas: patarimai apie tai, kokios priemonės turi būti naudojamos siekiant apsisaugoti nuo galimų grėsmių, į ką reikia atkreipti dėmesį diegiant programėles į išmaniuosius įrenginius (telefonus, planšetes). Slaptažodžiai; jų kūrimo rekomendacijos. Saugus naudojimasis internetu. Kaip atpažinti saugias svetaines. Patarimai kaip saugiai naršyti internete. Kur kaupiama asmeninė informacija kompiuteryje ir internete? Kaip apriboti informacijos kaupimą?

Dalyviams bus išduodami IT akademijos  elektroniniai pažymėjimai.

Organizatorių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *