Orientavimosi sporto nugalėtojų taurės iškeliavo į Alytų

Dagnius Jadeška ir Mykolas Šliūželis, Domantas Milius ir Majus Ignatavičius. Treneris – Vytautas Tamulionis.

Savaitgalį vyko Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionato varžybos. Jame savo jėgas išbandė ir būrelis jaunųjų Alytaus sporto ir rekreacijos centro orientacininkų.

Šeštadienį sportininkai varžėsi Kačerginės miškuose vidutinės trasos rungtyje. Alytaus sportininkams nepavyko išvengti klaidų labai sudėtingame daugybės takelių labirinte, tad teko džiaugtis tik vienu medaliu. Jaunių vaikinų grupėje bronzos medalį laimėjo Mykolas Šliūželis (treneris Vytautas Tamulionis).

Sekmadienį varžybos vyko Kulautuvoje ir prie jos esančiame miške. Čia sportininkai varžėsi estafečių rungtyje. Komandą sudarė du sportininkai ir kiekvienas iš jų turėjo įveikti po du etapus. Viso keturi etapai.

Jau nuo pirmo etapo vaikinų jaunių grupėje dėl aukso medalių lygiavertė kova vyko tarp Alytaus ir Klaipėdos sportininkų, tačiau pergale džiaugėsi Alytaus orientacininkai. Aukso medaliai ir nugalėtojų taurė buvo įteikti Dagniui Jadeškai (treneris Antanas Paužas) ir Mykolui Šliūželiui (treneris Vytautas Tamulionis).

Labai sėkmingai susiklostė rungtis ir vaikinų jaunučių komandai: Domantui Miliui ir Majui Ignatavičiui (abu trenerio Vytauto Tamulionio auklėtiniai). Po pirmo etapo Domantas finišavo trečias, tačiau Majus po antro etapo komandą išvedė į antrą poziciją ir atsilikimas nuo OK Būdakalnis komandos sudarė tik 25 sekundes. Šį atsilikimą trečiame etape Domantas sumažino iki 2 sekundžių. Ketvirtą etapą įveikusiam Majui pavyko išvengti orientavimosi klaidų ir finišuoti pirmam. Artimiausius varžovus Alytaus sportininkai aplenkė 55 sekundėmis. Domanto ir Majaus dėka į Alytų atkeliavo dar viena pora aukso medalių ir antra gražuolė taurė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *