Kanupolo kovos – po devynių metų pertraukos

Savaitgalį prie Ilgų ežero sodyboje „Nojaus laivas“ vyko atviros Alytaus miesto meistrų kanuopolo varžybos, kartu vyko ir vaikų iki 14 metų kanupolo turnyras „Nojaus laivo taurė-2022“. Meistrų varžybos buvo organizuotos po ilgesnės pertraukos, t. y. po 9 metų. Jose dalyvavo meistrų komandos iš Alytaus, Kauno ir pirmą kartą komanda iš Izraelio.

Vaikų grupėje dalyvavo komandos iš Alytaus ir Daugų. Sėkmingiausiai šiose varžybose žaidė Alytaus sporto ir rekreacijos centro „Merkys“ jaunieji baidarininkai. Grupės varžybose jie iškovojo dvi pergales ir toliau kovą tęsė finale. Finale jie susitiko su bendraamžiais iš Daugų. Įtemptą finalą laimėjo ASRC „Merkys“ baidarininkai. Antri liko Alytaus rajono MSM „Daugai“ ir bronzos medalius iškovojo pirmoji ASRC komanda.

Meistrų grupėje vyko atkaklios kovos. Alytaus komanda sėkmingai pradėjo varžybas grupėje ir iškovojo dvi pergales. Toliau tęsė kovą dėl čempionų vardo. Finale alytiškiai susitiko su „Polo kayak Izrael“ iš Izraelio ir iškovojo pergalę. Sidabro medalius iškovojo svečiai iš Izraelio. Bronzos medalius iškovojo Kauno baidarininkai.

ASRC informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *