Sporto festivalyje – Alytaus rajono atstovų triumfas ir aktyviausiųjų titulas

Rokynėje, Raseinių r., vyko Lietuvos kaimų seniūnijų sporto festivalis, kuriame dalyvavo ir  Alytaus rajono atstovai. Jam atstovavo Simno sporto klubas „Ąžuolas“ ir parsivežė ne vieną apdovanojimą.

Tinklinio varžybose 3×3 merginų komanda (Justina Berškytė, Jurgita Margevičiūtė ir Gina Petkevičiūtė) užėmė I vietą, vaikinų komandos pasidalino I (Aurelijus Stonys, Igor Juzefovič ir Kazys Untulis) ir II (Nedas Danulevičius, Tomas Vasiliauskas ir Regimantas Ziminskas) vietas.

2000 m bėgimo rungtyje neaplenkiama buvo Justina Berškytė, kuri užėmė I vietą, trečiąją vietą laimėjo Jurgita Margevičiūtė.

Alytaus rajonas buvo pripažintas aktyviausiu, o sporto klubas „Ąžuolas“ – aktyviausiu sporto klubu kaimo seniūnijų festivalyje.