Dainų slėnyje pastatyta keliasdešimt konteinerių – kad šventėje būtų švaru

Dainų slėnyje, kur vyksta pasiruošimas miesto šventei, jau pastatyta 40 konteinerių pakuočių ir 15 konteinerių maisto atliekoms. ARATC nuotr.

Alytui besiruošiant savo gimtadienio šventei, Dainų slėnyje, kur ji vyks, jau pastatyta daugiau kaip pusšimtis konteinerių maisto ir pakuočių atliekoms.

Konteineriai bus sustatyti įvairiose vietose: prie prekybos palapinių, maitinimo bei pramogų vietų, kad visiems šventės dalyviams būtų patogu jais naudotis, nereiktų toli ieškoti.

„Atsižvelgdami į šventės organizatorių poreikius, parūpinome pakankamą konteinerių kiekį, o jei reikės – atvešime ir daugiau. Šeštadienio rytą konteineriai bus ištuštinti. Svarbiausia, kad į šventę atėję alytiškiai ir miesto svečiai nemestų atliekų, kur pakliuvo ir kaip pakliuvo, o viską sudėtų į atskirų rūšių atliekoms skirtus konteinerius“, – sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Atliekų tvarkymo paslaugų organizavimo ir kontrolės padalinio vadovas Martynas Krasauskas.

Į Dainų slėnį nuvežta ir pastatyta 40 konteinerių pakuočių ir 15 konteinerių maisto atliekoms.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro brigada visą šią savaitę intensyviai tvarko visas konteinerių aikšteles Alytuje: plauna konteinerius, šienauja žolę aplink aikšteles, nuplauna trinkeles.

Tačiau… užtenka vieno prie konteinerių numesto atliekų maišo ir visa aikštelė akimirksniu tampa netvarkinga. Kviečiame ir raginame alytiškius savo miesto gimtadienį švęsti švariai!

Alytaus miesto šventės dalyviams primename, kad:

į maisto atliekų konteinerius reikia mesti popierinius rankšluosčius bei servetėles, riebalais ir kitas maisto produktais suteptą popierių, popierinius vienkartinius indus, kavos bei arbatos tirščius, daržovių, vaisių, maisto likučius.    

Į pakuočių atliekų konteinerius reikia mesti plastikinius butelius ir indelius, tetrapakus (be maisto ir gėrimų likučių!), polietileno plėvelę ir maišelius, foliją, plastikinius bei metalinius kamštelius ir dangtelius, plastikinius stalo įrankius, plastikinius rašiklius, skardines nuo maisto ir gėrimų, pakavimo popierių, žurnalus, lankstinukus, laikraščius, kartonines dėžutes. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *