Ukrainiečių registracijos centras perkeltas į kitas patalpas

Alytaus miesto savivaldybės nuotraukos.

Ukrainiečių registracijos centras iš Alytaus kultūros centro perkeltas į Juozapavičiaus g. 33. Beveik tris mėnesius veikusiame centre Pramonės gatvėje buvo priimti ir nukreipti 7906 pabėgėliai iš Ukrainos, 3573 jų gavo laikiną prieglobstį centro trečiame aukšte.

Jau į iškraustytas patalpas atvykę savivaldybės mero pavaduotojas, atliekantis savivaldybės mero pareigas Povilas Labukas ir administracijos direktorė Ona Balevičiūtė apžiūrėjo likusį inventorių, patalpų būklę ir aptarė baigiamuosius perkėlimo darbus.

Kadangi atvykstančių į Lietuvą ukrainiečių srautai sumažėjo, visos pabėgėliams teikiamos paslaugos perkeltos į Juozapavičiaus g. 33. Čia taip pat veikia informacijos centras, ukrainiečiai gali pasinaudoti internetu, Užimtumo tarnybos specialistai teikia konsultacijas dėl įsidarbinimo galimybių. Asmenys, atvykę iš karo zonos, laikinai gali įsikurti patogiuose kambariuose, jiems suteikiama ir humanitarinė pagalba, kurią koordinuoja Lietuvos raudonasis kryžius.

Jo atstovai alytiškių prašo ir toliau dalintis pagalba su atvykstančiais asmenimis. Šiuo metu labiausiai trūksta keptuvių ir puodų, patogios vasariškos avalynės, pagalvių, antklodžių, dviviečių antklodžių užvalkalų, naujų apatinių bei kojinių.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.