Prie Alytaus pusmaratonio prisijungia generalinis rėmėjas UAB „Svenheim“

„VšĮ Alytaus maratonas“ direktorius Povilas Tamulynas ir UAB „Svenheim“ direktorius Darius Grybauskas.

Masinių bėgimo renginių organizatorius VšĮ „Alytaus maratonas“ pasirašo trijų metų bendradarbiavimo sutartį su tarptautine įmone UAB „Svenheim“, turinčia daugiau nei 200 darbuotojų, iš kurių daugiausia alytiškiai.

Tai yra organizacija, kuri orientuojasi į verslo plėtros perspektyvą ir vadovaujasi pagarba ir dėmesiu darbuotojams, sąžiningumu, patikimumu ir geranoriškumu versle.

UAB „Svenheim“ padės organizuoti ne tik pusmaratonį, bet ir visus kitus „Prasibėgam“ bendruomenės organizuojamus renginius. Be to, generalinio rėmėjo vardu vadinsis ir pats Alytaus pusmaratonis – „Svenheim Alytaus Pusmaratonis“.

Naujojo partnerio pagalba Alytaus pusmaratonis sužibės naujomis spalvomis: atsiras daugiau naujovių dalyviams, pagerės bendra renginio kokybė“, – pažymi „VšĮ Alytaus maratonas“ direktorius Povilas Tamulynas.

„Esame socialiai atsakinga įmonė, kuri nori plėsti savo bendruomeniškumo tradicijas prisijungdama prie viešųjų renginių Alytaus mieste. Labai džiaugiamės, kad tapome sparčiai tobulėjančio ir gausėjančio Alytaus pusmaratonio partneriais“, – teigia Darius Grybauskas, UAB „Svenheim“ direktorius.

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Prie Alytaus pusmaratonio prisijungia generalinis rėmėjas UAB „Svenheim“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.