Druskininkuose – šventiška ir gėlėta nuotaika: laukia žydinčios Velykos!

Druskininkai kviečia pasitikti pavasarį žydinčiomis Velykomis. Visą savaitę Druskininkų gyventojai ir svečiai galės grožėtis įstabiais reginiais – nuo spalvotais raštais išmargintų margučių, kurie saulei nusileidus keis savo išvaizdą, iki kasmet didėjančios Narcizų jūros, kuri naktį atgis kitokiu pavidalu.

Pozityvi Šv. Velykų nuotaika pasklis po visas kurorto erdves, lauks malonūs netikėtumai, muzikos garsai, žaismingos pramogos ir įstabūs reginiai. Pražydusios spalvingais margučių raštais Šv. Velykos Druskininkuose nuties kelią į narcizų auksu nuspalvintus Vijūnėlės laukus. Tad giliai įkvėpkime gaivaus kurorto oro, išskleiskime savo emocijas ir šviesiai nusiteikę apglėbkime atėjusį pavasarį. Prasideda gėlėtas ir žalias gyvenimo etapas!

Jau šį šeštadienį, balandžio 9 dieną, 14 val. Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“ (M. K. Čiurlionio g. 27) vyks velykinių margučių skutinėjimo ir išrašymo karštu vašku edukacija su tradicinių amatų meistre, tautodailininke Odeta Bražėniene (Utena).

Gydyklų parke prie Muzikinio fontano lankytojai ras lovelių margučių ridenimui. Tai puiki galimybė pasinerti į žaidimą, rungtyniauti su šeimos nariais, linksmintis ir pramogauti! Šiomis pramogomis galima bus mėgautis visą šv. Velykų savaitgalį (balandžio 15-18 dienomis).

Narcizų žydėjimo savaitgalis – balandžio 22-24 dienomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *