Savivaldos dienos proga – šventiniai priešpiečiai Alytaus rajono savivaldybės bendruomenei

Alytaus rajono savivaldybės nuotraukų koliažas.

Vietos savivaldos dienos išvakarėse Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė padėkojo savivaldybės tarybos nariams, administracijos skyrių, seniūnijų darbuotojams už darbą, įteikė padėkos raštus, pakvietė šventinių priešpiečių.

Sveikindamas darbuotojus,  meras pasidžiaugė, kad savivaldybė kai kuriose pozicijos pirmauja šalyje. „Tai yra visų mūsų bendras darbas ir pastangos, kurios duoda rezultatą. Linkiu jums visiems ir toliau išlikti gero ūpo, sveikiems, besiskiepijantiems, atsakingiems, besirūpinantiems savimi ir, aišku, mūsų gyventojais, kurių daugėja. Ačiū jums už darbą“, – dėkojo savivaldybės darbuotojams meras A. Vrubliauskas.

Vietos savivaldos dienos proga meras skyrė padėkas: Aušrinei Daugirdienei, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyresniajai specialistei, už sąžiningą, kruopštų darbą, nuoširdžią pagalbą interesantams ir kolegoms, Dovilei Slavinskaitei, Turto valdymo skyriaus vyriausiajai specialistei, Editai Zagurskienei, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyriausiajai specialistei, Linai Ribokienei, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausiajai specialistei, už sąžiningą, atsakingą, profesionalų darbą, Lauritai Marčiulionienei, Alytaus seniūnijos vyriausiajai specialistei, už sąžiningą, nuoširdžią pagalbą seniūnijos gyventojams, Vladui Čeponiui, Simno seniūnijos seniūnui, už sąžiningą, profesionalų darbą, pagalbą seniūnijos gyventojams, glaudų bendradarbiavimą su  bendruomenėmis, įstaigomis ir organizacijomis.

Visiems palinkėta, kad ir toliau nepritrūktų noro bei energijos dirbti Alytaus rajono žmonių labui.

Administracijos direktorė G. Jociunskaitė artėjančios Vietos savivaldos dienos proga visus pakvietė pasivaišinti priešpiečiais, gaminamais savivaldybės kieme.

Savivaldybės darbuotojams grojo rajono Kultūros centro jungtinis ansamblis.

Alytaus rajono savivaldybės administracijos skyriuose ir seniūnijose dirba 146 darbuotojai ir valstybės tarnautojai, į savivaldybės tarybą išrinkti 25 gyventojų atstovai.

Vietos savivaldos diena Lietuvoje minima spalio10 d. nuo 2007 metų. Šią dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų savivaldybės darbuotojų, tarybos narių bei gyventojų šventė. Lietuvoje yra 60 savivaldybių.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.