Atgimusios krepšinio lygos manijai pasidavė ir Alytaus krovinių gabenimo įmonė

Įmonės „Aiketra“ atstovas Andrius Rasymas.

Vis daugiau verslų pasiduoda aktyvaus, sportiško gyvenimo manijai ir siekdami prisidėti prie jo populiarinimo tampa įvairių renginių rėmėjais. Būtent taip nutiko ir su Alytuje jau daugiau kaip dešimtmetį veikiančia krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmone „Aiketra“, tapusia Alytaus miesto krepšinio lygos (AMKL) rėmėja.

„Mūsų įmonė prijaučia bet kokiam fiziniam aktyvumui mūsų mieste, ypač jaunimo. Taip jau sutapo, kad mūsų dėmesį patraukė atgimusi Alytaus miesto krepšinio lyga ir nusprendėme jai skirti savo paramą. Norėtume, kad tai nebūtų vienkartinis AMKL sezonas, o turėtų tradiciją. Labai tikimės, kad mūsų skirta finansinė parama bus atspirtis AMKL tapti kasmet augančia ir tvirčiau įsitvirtinančia miesto tradicija“, – sakė įmonės „Aiketra“ atstovas Andrius Rasymas.

Jis teigė besitikintis, kad ateityje AMKL suburs ne septynias komandas, o kur kas daugiau.

A. Rasymo teigimu, įmonės atstovai neapsiriboja tik finansine parama, jie aktyviai dalyvauja rungtynėse jas stebėdami, palaikydami komandas, kuriose žaidžia pažįstami, giminaičiai ar artimieji.

Beje, „Aiketra“ ir anksčiau yra parėmusi ne vieną smulkesnį sporto renginį, tačiau AMKL laiko kaip itin svarbų renginį miestui.

„Krepšinis yra lietuvių religija. Ši lyga skatina mūsų miesto gyventojų fizinį aktyvumą, suburia krepšinio gerbėjus“, – sakė A. Rasymas.

AMKL vadovas Deividas Prieskienis džiaugiasi, kad prie organizuojamo krepšinio turnyro prisijungė UAB „Aiketra“ įmonė.

„Įmonė yra atsakinga, konkurencinga, šiuolaikiška, kelianti pačius aukščiausius tikslus savo srityje. AMKL lygos tikslas yra populiarinti mėgėjų krepšinį ne tik Alytuje, Alytaus rajone, bet ir pritraukti kuo daugiau komandų iš aplinkinių miestų. AMKL administracija nori padėkoti UAB „Aiketra“, kad jie prisideda prie mėgėjų krepšinio populiarinimo ir tikisi ilgalaikio bendradarbiavimo“, – sakė D. Prieskienis.

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Atgimusios krepšinio lygos manijai pasidavė ir Alytaus krovinių gabenimo įmonė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.