Gal pašokime su husarais, o šeštadienį papietaukime Kurnėnuose?

Penktadienio vakaras – puiki įžanga į savaitgalį. Kai oras nelepina vasariška šiluma, nuotaiką galbūt pakels smagus nemokamas koncertas, aplankyta paroda, valandėlė prie ežero ar nekasdieniški pietūs ypatingoje „amerikoniškoje“ mokykloje, išskirtinėje aplinkoje. Visa tai – Alytaus rajone  – seniūnijose, gyvenvietėse, bendruomenėse.

Penktadienį, rugpjūčio 20 d., vyks  Miroslavo seniūnijos šventė „Širdim tave apkabinsiu“.19 val. aikštėje prie seniūnijos pastato koncertuos Kultūros centro Miroslavo skyriaus meno kolektyvai – šokėjai ir dainininkai, veiks bendruomenių kiemeliai, bus pramogų ir vaikams. Nuo 20 val. koncertuos Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“, grupės „BENT“ ir „MES“.  Miroslavo linksmybių karuselę tęs grupė „DAR“.  23 val. šventiniu fejerverku renginys nesibaigs – po jo vyks diskoteka ir grupės „Husarai“ koncertas.

Penktadienį ir šeštadienį nuo 11 iki 19 val. galima apsilankyti ypatingą istoriją turinčioje buvusioje Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokykloje. Čia vyksta ekskursijos, iš anksto užsiregistravus – ir edukacijos (tel. pasiteirauti, užsiregistruoti:  (8 315) 69 005, 8  614 53 704). Svarstyti, kur pavalgyti pietus, nereikia, nes čia pat galima nebrangiai išgerti kavos, papietauti ar pavakarieniauti.

Penktadienį ir šeštadienį 9–18 val. Pivašiūnų amatų centre (Trakų g. 33, Pivašiūnai) galima pažiūrėti keramikės Ritos Gegužienės keramikos darbų parodą, kuri veiks iki rugpjūčio 31 d., o susitarus iš anksto–užsisakyti bandų kepimo ir kitokių tradicinių patiekalų, keramikos, drožybos edukaciją (telefonas pasiteirauti 8 692 11229).

Atvykus į Pivašiūnus, verta apsilankyti stebuklingu Švč. Mergelės Marijos paveikslu garsėjančioje bažnyčioje. Ji yra ant kalvos, nuo kurios atsiveria graži vietovės panorama. Šį penktadienį ir savaitgalį dar vyksta Žolinės atlaidai – šv. Mišios – 10, 12 ir 18 val.

Pivašiūnuose laiką gerai praleis tiek aktyvaus, tiek ir ramaus poilsio mėgėjai. Tam pritaikyta priekaimo esančio Ilgio ežero pakrantė. Čia yra sporto, apžvalgos aikštelės, krantas maudynėms, pavėsinės.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.