Alytaus mero pasivažinėjimas paspirtuku po miestą: „Kiekvienas mikrorajonas turi būti atnaujintas“

Trečiadienį po Alytaus miesto pėsčiųjų ir dviračių takus paspirtukais riedėjo meras Nerijus Cesiulis su komanda. Ne visi pamatyti vaizdai jį nudžiugino, tad tuo jis pasidalijo savo socialiniame tinkle.

„Kartu su komanda šiandien įvertinome miesto pėsčiųjų ir dviračių takų būklę. Tik žiūrint į žemėlapius, neišėjus iš kabineto – tai padaryti sunkoka. Tad pasiėmėme paspirtukus ir apvažiavome įvairius mikrorajonus, kad matytume realią situaciją.

Vienur takai – pavyzdiniai, miela malonu važiuoti. Kitur – būtinos investicijos. Plytelės senos, sutrupėję, sutrūkę, medžių šaknų iškilnotos. Ypač sunku neužkliuvus eiti garbaus amžiaus žmonėms, neįgaliesiems, tėvams su mažais vaikais.

Norėčiau pasakyti, kad jau rytoj visi pėsčiųjų ir dviračių bus sutvarkyti. Bet negaliu žadėti to, ko negaliu ištesėti.

Ką galime padaryti jau rytoj, tai pradėti skaičiavimus, kiek mums galėtų kainuoti takų sutvarkymas, numatyti lėšas kitų metų biudžete ir imtis projektavimo darbų, pradedant nuo tų takų, kur padėtis tragiškiausia.

Mūsų prioritetas – takai, vedantys į polikliniką, ligoninę, darželius ir mokyklas, takai, kuriais kasdien vaikšto daugybė žmonių.

Kiekvienas mikrorajonas turi būti atnaujintas. Kad kiekvienas gyventojas jaustųsi oriai ir saugiai.“

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *