„Alytaus pusmaratoniui 2021“ – aukšto lygio kartelė ir turistinis prekinis ženklas

„Alytaus pusmaratonis 2021“ organizatoriai Povilas Tamulynas ir Šarūnas Klėgeris.

Po daugiau nei metus trunkančio pasaulinės pandemijos, karantino laikotarpio Alytus jau vasaros pabaigoje alsuos dideliu masiniu renginiu – „Alytaus pusmaratonis 2021“. Kasmet vis didesnio masto renginiu tampantis bėgimas Dzūkijoje šiemet kviečia pamatyti auksines Dzūkijos sostinės vietas. Organizatoriai neabejoja, kad šiemet „Alytaus pusmaratonis“ išsiskirs ne tik dalyvių skaičiumi, tarptautiniu mastu, bet ir dar viena miestą garsinti padėsiančia naujove – prekiniu ženklu „RUN Alytus“.

Naujiena – turistinis prekės ženklas

Nors iki didžiojo sportinio renginio dar daugiau nei pusantro mėnesio, tačiau jau dabar jame dalyvauti užsiregistravo per šimtą dalyvių (http://alytauspusmaratonis.lt/registracija/) .

„Nuo šių metų „Alytaus pusmaratonis 2021“ žengia su nauju turistiniu prekės ženklu „RUN Alytus“, aplink kurį suksis visi miesto sporto renginiai. Būtent tai mūsų sporto renginius pakels į dar aukštesnį tarptautinį lygmenį. Per šiuos ir ateinančius metus jų planuojame turėti septynis (liepos 24 d. – „Naktinis bėgimas“, rugpjūčio 29 d. – „Alytaus pusmaratonis 2021“, „Bėgimas kovai su vėžiu palaikyti“, „Kalėdinis bėgimas“, „Vasario 16-osios bėgimas“, „Kovo 11-osios bėgimas“ ir „Tarptautinis lengvosios atletikos čempionatas“). Šis prekės ženklas Alytų pozicionuos kaip sportui draugišką miestą ir padės apie mus žinią sparčiau nešti į tarptautines erdves“, – kalbėjo vienas iš „Alytaus pusmaratonis 2021“ organizatorių Šarūnas Klėgeris.

Sporto bendruomenės gretos auga

Apie tai, kad Alytus kasmet sulaukia vis daugiau dėmesio iš sporto bendruomenės kalbėjo ir kitas renginio organizatorius Povilas Tamulynas.

„Nors metai buvo neįprasti, „covidiniai“, tačiau šio sezono vykusiuose mūsų sporto renginiuose mums pavyko suburti maždaug trisdešimt procentų daugiau žmonių – per tris tūkstančius. Praėjusių metų „Alytaus pusmaratonyje“ dalyvauti norėjo kur kas daugiau žmonių, tačiau galimybių turėjome tik 700.

Džiaugiamės, kad sporto bendruomenės gretos augo ne tik mūsų renginiuose, bet ir socialinių tinklų erdvėje. Bėgimo mėgėjų grupė jau vienija 1900 entuziastų. Tai mums ne tik skaičiai, bet ir gerokai didesnės galimybės apie mūsų veiklą skleisti dar platesnei auditorijai, į mūsų bendruomenę pritraukti dar daugiau narių“, – surengtoje būsimo renginio „Alytaus pusmaratonis 2021“ spaudos konferencijoje kalbėjo P. Tamulynas.

Svarstymai – ir dėl maratono galimybių

Š. Klėgeris pabrėžė, kad dėl karantino žmonės buvo užsidarę namuose, todėl dabar, pasibaigus karantinui, aktyvus judėjimas, laisvalaikis veiklų pasirinkime tampa numeris vienas.

Renginio organizatoriai jau dabar sulaukia užklausų, ar planuose nėra Alytuje suorganizuoti ir maratono bėgimą.

„Su sportininkais apie tai kalbamės ir svarstome galimybes. O jų mes, manau, tikrai turime. Alytus jau dabar pusmaratonio bėgime stipriai konkuruoja su Trakais, kurie yra šalia Vilniaus, tačiau mūsų miestas savo trasos vaizdingumu, išpildymu, infrastruktūra stipriai lenkia“, – sakė Š. Klėgeris.

Pusmaratonyje – sporto žvaigždynas

Rugpjūčio 29 dieną vyksiančiame „Alytaus pusmaratonis 2021“ bėgime tikimasi sulaukti dar didesnio sporto pasaulio, olimpinio žvaigždyno dėmesio – pavyzdžiui – Dianos Lobačevskės, Remigijaus Kančio, Vaidos Žūsinaitės. Jau dabar norą dalyvauti „Alytaus pusmaratonyje 2021“ išreiškė ir Europos geriausiųjų 15-tuke esantis sportininkas iš Latvijos.

Renginyje „Alytaus pusmaratonis 2021“ bus numatytos penkios bėgimo trasos – 21,097 km distacijos bėgimo, 10,5 km bėgimo, 10,5 km šiaurietiško ėjimo, 3,5 km bėgimo bei 600 m palaikomojo bėgimo (http://alytauspusmaratonis.lt/informacija/trasos/).

Solidus prizinis fondas – ir rėmėjų dėka

Renginio prizinis fondas taip pat numatomas solidus. Pirmos vietos nugalėtojas bus apdovanotas 500 eurų, antrosios – 400 eurų ir trečiosios – 300 eurų.

Vasaros paskutinį sekmadienį vyksiantis renginys abejingų nepalieka ir verslo srityje. Verslininkai noriai jungiasi prie sportinių iniciatyvų ir ištiesia pagalbos ranką remiant vis didesnį mastą įgaunančius sporto renginius.

Šių metų „Alytaus pusmaratonis 2021“ rėmėjų sąraše – bendrovės „Astra“, „Milčija“, „Alkesta“, tarptautinė kompanija „Storaenso“, „Glassbee“. Dalį finansavimo skyrė ir Alytaus miesto savivaldybė, o laimėjus Sporto rėmimo fondo projektą, dalis finansavimo sportiniams renginiams bus užtikrinta dar ateinantiems ketveriems metams.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.