Turiningam alytiškių laisvalaikiui vasarą – skaitykla po atviru dangumi

Nuo liepos mėnesio iki pat vasaros pabaigos Alytaus Likiškėlių progimnazijos pašonėje kiekvieną ketvirtadienį tradiciškai išdygs Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vasaros skaityklos oazė. Šioje improvizuotoje lauko bibliotekoje bus galima savarankiškai leisti laiką pavieniui ar su šeima – nemokamai pasinaudoti planšetėmis, išbandyti virtualios realybės akinius, pažaisti stalo žaidimus, paskaityti knygas, žurnalus ir kt.

Esate visi laukiami ir kviečiami. Jauskitės jaukiai! Net jeigu tiesiai iš aplinkinių daugiabučių ateisite su šlepetėmis, jūs puikiai pritiksite prie nerūpestingos aplinkos. Stebėsime dangumi tingiai plaukiančius papurgalvius debesų avinėlius, kramtysime smilgas, leisimės nuostabių, knygose slypinčių, istorijų takais, tyrinėsime ir pažinsime, o gal net ir kiek padykinėsime. Juk vasara!

Vasaros skaitykla veiks liepos ir rugpjūčio ketvirtadieniais nuo 12 iki 17 valandos. Mus rasite Likiškėlių g. 12, iš Vidzgirio bibliotekos pusės. Pirmas susitikimas – jau liepos 1 dieną. Maloniai kviečiame.

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.