Gegužės 21-ąją nugriaudės aštuntasis A. Ramanausko-Vanago gimnazijos dainų konkursas!

Organizatorių nuotr.

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos dainų konkursas AARVGDK’21 vyksta jau aštuntus metus iš eilės, jį organizuoja gimnazijos mokinių taryba. Nors šiųmetis konkursas bus gerokai kitoks negu įprastai, organizatoriai tikisi pritraukti didelį būrį pramoginių renginių išsiilgusių žiūrovų. Kasmetinis renginys AARVGDK’21 – jau šį penktadienį, 19 val., prie Alytaus miesto teatro!

„Tokiu metu padaryti renginį yra labai sunku, vyksta procesas, tačiau gaila, žmonės nelabai nori registruotis į renginius, kurie „kabo ant plauko“ ir nežinia – įvyks ar ne. Šiais metais, kaip bebūtų gaila, neturėsime nei vienos grupės, tačiau turėsime net devynis solistus“, – pažymėjo Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokinių tarybos pirmininkė Gustė.

Atsižvelgus į dabartinę situaciją bei finansinius sunkumus karantino laikotarpiu, AARVGDK’21 renginys bus nemokamas. Žiūrovai, kaip ir įprastai, turės laikytis visų saugumo reikalavimų.

Anot mokinių tarybos pirmininkės, šiemet konkursas turėjo būti išskirtinis, dalyvauti buvo kviečiami jaunieji atlikėjai ne tik iš Alytaus miesto bei rajono, bet ir kitų Lietuvos vietų. Planuota, jog renginyje pasirodys net penkios atstovės iš Akmenės rajono, tačiau karantinas nepraleido progos apsilankyti jų namuose.

Organizatoriai pagalvojo ir apie negalėsiančius dalyvauti koncerte – renginys tiesiogiai bus transliuojamas gegužės 21 d. (penktadienį) nuo 19 val. portalo Dzūkijosveidas.lt FB paskyroje.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.