Alytaus miesto socialdemokratai turi naują pirmininką (ATNAUJINTA)

N. Cesiulis. Dzūkijosveidas.lt nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiame nuotoliniame visuotiniame susirinkime Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Alytaus miesto skyriaus nariai išsirinko naują pirmininką.

Iš trijų kandidatų didžiausio bendrapartiečių palaikymo sulaukė dabartinis Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, gavęs 68 jų balsus. Už Antaną Jodaugą balsavo 6 skyriaus nariai, Lino Stankevičiaus kandidatūrą palaikė 1.

Naujasis pirmininkas neslėpė džiaugsmo sulaukęs daugiau kaip 90 procentų skyriaus narių palaikymo, kas jo nuomone, reiškia jog LSDP Alytaus miesto skyrius nori ir siekia vidinės vienybės bei bendro sutarimo, ko pastaruoju metu buvo pasigendama ir ko bus siekiama artimiausius dvejus jo kadencijos metus. „Tai – ne tik išreikštas didelis bičiulių pasitikėjimas, bet ir patikėta didelė atsakomybė“, – komentuodamas balsavimo rezultatus portalui Dzūkijosveidas.lt sakė N. Cesiulis.

Jis neabejoja, jog skyrius turės keisti savo veiklos kryptis ir strategiją, atsinaujinti, teikti geriausius siūlymus ir teisingai atstovauti rinkėjus, parodyti, jog LSDP Alytuje tinkamai atstovauja alytiškius. Toliau laukia ruošimasis savivaldos rinkimams. Tai esą ir bus pirmieji darbai, kurie laukia N. Cesiulio naujose pareigose ir visų LSDP Alytaus miesto skyriaus narių.

Dvie­jų me­tų kadencijai išrinktas N. Cesiulis pakeitė pastaruosius du metus skyriui vadovavusį Edmundą Čečėtą ir turės keturis pavaduotojus. Šios pareigos patikėtos Jurgitai Šukevičienei, Rimantei Adomaitienei, Sauliui Ivoškai bei Rolandui Juoniui.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.