Chirurgijos skyriaus remonto konkurso laimėtoja atsisakė pasirašyti sutartį

Trečiadienį buvo pasirašyta Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Chirurgijos skyriaus kapitalinio remonto darbų rangos sutartis. Tik remonto darbus atliks visai ne antrą kartą skelbtą viešąjį konkursą laimėjusi ir dėl pirmojo konkurso rezultatų teisme kovojusi „VA statyba“, o antroje vietoje likusi „Statrama“. Paaiškėjo, kad konkurso laimėtoja atsisakė pasirašyti rangos sutartį.

Kaip portalui „Dzūkijos veidas“ sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Ona Balevičiūtė, bendrovė „VA statyba“ atsisakė pasirašyti sutartį, nes pateikus tiekėjų kainų skaičiavimus, „VA statybos“ atstovams tai pasirodė per brangu ir konkurso metu jų pačių pasiūlyta suma yra per maža.

Bendrovės „VA statyba“ direktorius Virginijus Almanaitis komentuoti, kodėl atsisakė pasirašyti sutartį, nepanoro. Teigė, kad visa informacija yra „Viešuosiuose pirkimuose“.

„Ši ligoninės tema nuo praėjusių metų jau užstrigusi gerklėje, norėčiau nuo to atsiriboti“, – sakė V. Almanaitis ir pasiūlė kitą kartą interviu duoti įdomesne tema.

Susisiekus su bendrovės „Statrama“ vadovu Ramūnu Tarvainiu, jis patvirtino apie sutarties su savivaldybe dėl ligoninės Chirurgijos skyriaus kapitalinio remonto pasirašymą.

Antrą kartą organizuotų viešųjų pirkimų ligoninės Chirugijos skyriaus remonto darbams atlikti laimėtoja buvo pripažinta „VA statyba“, pasiūliusi darbus atlikti už kiek daugiau nei 1,2 milijonus eurų. Antroje vietoje likusi „Statrama“ remonto darbus atlikti pasiūlė už daugiau nei 1,3 milijono eurų. Iš viso konkurse dalyvavo 12 įmonių.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.